reklama

Zmarszczki na dekolcie :-/

bertula

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja bym dodała jakąś suplementację o wewnątrz. Niestety w pwnym wieku nasz otganizm przestaje pewne rzeczy produkować i trzeba mu troche pomóc. Ja uzywam koenzymu q10 i powiem wam - rewelacja bo skóra znacznie mi się ujędrniła. Same kremy nic nie dawały. Przyjaciółka zaczeła z tym "ekperymentowac", jak zobaczyłam jak jej się skóra polepszyla pod katem jędrności i napięcia, to sie skusiłam. Ma to likwidować drobniejsze zmarszczki i zapobiegać powstawaniu nowych, twarz po tym młodnieje, a na tym mi zalezy :) same popatrzcie Link do: UrodaZONE.pl

reklama
Rozwiązania
0
W takim miejscu to może być po prostu słabe nawilżenie, więc jakiś dobry balsam albo krem albo nawet olej kokosowy powinien załatwić sprawę moim zdaniem.

sejdinia

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
ja ogólnie mam zmarszczki na twarzy i własnie szukam czegoś dobrego by się albo zmniejszyły albo w ogóle zniknęły, chociaż pewnie z tym to będzie trudno.

Calour

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No wlaśnie sama ratowałam się takimi kosmetykami, jednak mam wrażenie, ze nie dają one u mnie wiele. Nawilżają skórę ale nie pomagaja na zmarszczki, z ktorymi mam problem ( czemu tak trudno zaakceptować starzenie się?)
Zastanawiałam się nad jakimś zabiegiem. Czy może któraś miała zabiegi z zastosowaniem witaminy C? I jak oceniacie efekty?
Link do: Odmładzanie skóry Kraków - Retix. C – 4% retinol/wit. C/antyoksydanty

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test