reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmarszczki na dekolcie :-/

bajkowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2010
Postów
388
Ma może ktoraś jakis sposob na zmarszczki na dekolcie jak w temacie.Mam duży biust i pewnego dnia rano wstałam i piałam takie pionowe jakby zagniotki i juz mam 2 lata stosuje to i siamto i nic nie pomaga.
 
reklama
Zmarszczki na dekolcie pojawiają się po 25 roku życia, podobnie jest z szyją i twarzą. Wyeliminować zupełnie nie da się niestety, pomału zaczynamy się marszczyć.
Ja nie mam zbyt dużego biustu (C) a też mam zagniecenia z rana. Moja kuzynka ma bardzo małe piersi i też niestety dopadło ją to ..
Można smarować kremami przeciwzmarszczkowymi, porządnie nawilżać aby spowolnić proces, ale z wiekiem i tak będzie ich przybywać :)
 
Heroina to mnie pocieszyłaś :-/ ja gdzies czytałam że podobno rozpuszczona witamina C w wodzie pomaga ale mam strach eksperymentować słyszałas może cos o tym ?
 
dużo się nie dowiedzieliśmy. może stosuj specjalne kremu przeciwzmarszczkowe do dekoltu? powinno pomoc, a jeśli nie to czasu nie zatrzymasz ;p tak musi byc
 
Wydaje mi sie, ze bez wzgledu na rozmiar biustu takie zmarszczki na dekolcie beda sie pojawiac, zwlaszcza jak spisz na boku. Ja musze przyznac, ze w takiej codziennej pielegnacji to czesto zapominam o skorze szyi czy dekoltu... Z zabiegow to pomoglo mi Sono Queen u Link do: Strona główna | Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andzej Kępa :) To dziala troche jak lifting, tylko taki mniej inwazyjny. Ale dobrze wygladza, napina, skora jakas taka zdrowsza sie wydaje i w dotyku przyjemniejsza. Warto raz na jakis czas tak ją zregenerować :)
 
reklama
Na pewno nawilżanie, bo o tym się przy dekolcie często zapomina :) Więc jakiś dobry krem i ochrona przeciwsłoneczna. Ale jak te zmarszczki masz już duże no to już chyba tylko zabiegi zostały. Nie wiem, co się dokładnie na to stosuje może coś w stylu zabiegów wygładzających ultradźwiękami albo jakieś wypełniacze.
 
Do góry