reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmarszczki na dekolcie :-/

Ja bym dodała jakąś suplementację o wewnątrz. Niestety w pwnym wieku nasz otganizm przestaje pewne rzeczy produkować i trzeba mu troche pomóc. Ja uzywam koenzymu q10 i powiem wam - rewelacja bo skóra znacznie mi się ujędrniła. Same kremy nic nie dawały. Przyjaciółka zaczeła z tym "ekperymentowac", jak zobaczyłam jak jej się skóra polepszyla pod katem jędrności i napięcia, to sie skusiłam. Ma to likwidować drobniejsze zmarszczki i zapobiegać powstawaniu nowych, twarz po tym młodnieje, a na tym mi zalezy :) same popatrzcie Link do: UrodaZONE.pl
 
reklama
W takim miejscu to może być po prostu słabe nawilżenie, więc jakiś dobry balsam albo krem albo nawet olej kokosowy powinien załatwić sprawę moim zdaniem.
 
ja ogólnie mam zmarszczki na twarzy i własnie szukam czegoś dobrego by się albo zmniejszyły albo w ogóle zniknęły, chociaż pewnie z tym to będzie trudno.
 
Wiele kobiet dba o cerę ale już nie zadba o dekolt, podczas gdy to bardzo często właśnie szyja oraz dekolt są w stanie zdradzić, ile lat mamy Oraz jak się starzejemy.
Pielęgnacja codzienna powinna dotyczyć nie tylko twarzy ale również i jej dolnych rejonów. Na zmarszczki na dekolcie dobrze działa mezoterapia, ewentualnie zabieg osoczem.
Dobrze jest to wczesniej jednak skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej. Polecam medycynę estetyczną w Krakowie tutaj
 
Ostatnia edycja:
A może masowanie sobie skóry? Tak się wydaje, ale na prawdę jest to pomocne. Nawilżenie to też druga sprawa.
 
nie umiałam pogodzić się z upływającym czasem i tym samym ze zmarszczkami na szyji. dlatego zdecydowałam się na zabieg, przy użyciu preparatu z kwasem hialuronowym. przeprowadziłam go w krakowskiej klinice vesuna i nie żałuje. wyglądam naturlanie, a przede wszystkim młodziej. teraz czuje się bardzo dobrze w swojej skórze.
 
Ja polecam produkty samarite. Naprawdę widzę wygładzenie skóry po regularnym stosowaniu. Teraz wprowadzili jakiś nowy serum, ale jeszcze nie miałam okazji testować, trochę kosztuje ale po kremie, który jest genialny nie boje się wydać pieniędzy i nie doszukać się efektu, na pewno będzie. Także dziewczyny polecam, teraz maja jakąś promocje świateczną ;) -15%
 
reklama
Do góry