reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmartwienie?

reklama
Ciekawe jak by czuł się chłopak opki, jakby wysyłała jego bratu zdjęcia gołego brzuszka z podpisem, tu zamieszka jego bratanek. :D Kiedyś. W przyszłości.
 
Właśnie o to mi chodzi.. to jest dla mnie dziwna sytuacja, moim zdaniem to jest przekroczenie intymności, nie wiem czy wie o tym jego brat.. ale ja osobiście byłam w wielkim szoku i oburzona, zrobiło mi się przykro i nie wiem co o tym myśleć.
Może dla niej jest to normalne, ale nie każda kobieta tak myśli np. Ja. Ciekawe jak by zareagował mój chłopak gdybym była w ciąży i wysyłała takie rzeczy jego bratu..
ja rozumiem że się cieszy bo to jej pierwsze dziecko ale trzeba zachować chyba pewne granice 🤔 można o tym rozmawiać, powiedzieć że wszystko jest dobrze, pokazać zdjęcie z usg wszystkim by się pochwalić jak rośnie.. ale żeby aż tak?! I tylko mojemu facetowi takie intymne filmiki nagrywać? Nie wiem już sama co o tym myśleć.. 😔😒
 
Właśnie o to mi chodzi.. to jest dla mnie dziwna sytuacja, moim zdaniem to jest przekroczenie intymności, nie wiem czy wie o tym jego brat.. ale ja osobiście byłam w wielkim szoku i oburzona, zrobiło mi się przykro i nie wiem co o tym myśleć.
Może dla niej jest to normalne, ale nie każda kobieta tak myśli np. Ja. Ciekawe jak by zareagował mój chłopak gdybym była w ciąży i wysyłała takie rzeczy jego bratu..
ja rozumiem że się cieszy bo to jej pierwsze dziecko ale trzeba zachować chyba pewne granice 🤔 można o tym rozmawiać, powiedzieć że wszystko jest dobrze, pokazać zdjęcie z usg wszystkim by się pochwalić jak rośnie.. ale żeby aż tak?! I tylko mojemu facetowi takie intymne filmiki nagrywać? Nie wiem już sama co o tym myśleć.. 😔😒
A jak się zorientowałaś, że ona to robi?
 
No ja też bym się wkurzyła szczerze mówiąc, poczułabym się hmmm trochę jakby zdradzona? jeszcE jakby mój chłop się tak jarał. Chyba tylko.porozmawiac z chłopem zostaje. Może jak on przestanie się tak ekscytować jej filmikami itd to ona też przestanie tak to rozsyłać.
 
reklama
A jak się zorientowałaś, że ona to robi?
Raz miałam mu coś przeczytać z jego telefonu, wiadomość. Wchodząc w wiadomości zauważyłam zdjęcie które ona mu przysyłała i z ciekawości weszłam na ich czat i zauważyłam więcej takich zdjęć/filmików o których mi nie mówił, a filmik w którym pokazała jak dziecko kopie powiedział mi o tym sam.
 
Do góry