reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmęczenie materiału...

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Cześć kobietki ;-)
Wy też jesteście ciągle tak zmęczone?
Moje dzieciaki wiekowo są:9lat,5lat,2 lata,6 mies...
Nornalnie nie mam siły na nic,z chęcią to bym leżała cały dzień w łóżku :-D
Jak sobie pomagacie w takie dni?
Cieplutkie pozdrowionka
 
reklama
Ja wróciłam do pracy na pól etatuOderwanie od codziennych monotonnych obowiązków domowych dobrze robi na psychikę , z chęcią wraca się do rodziny, organizację doprowadza się do perfekcji, mniej się śpi ale z radością wita nowy dzień☺. Poza tym mąż i dzieci siłą rzeczy angażują się bardziej w prowadzenie domu i już wiedzą że nic nie zrobi się "samo"
 
Szkoda że moje dzieci i mąż nie rozumieją że wszystko nie robi się samo :D

Ewelka
No nie wiem co Ci przy takiej ilości dzieci doradzić - może budyń? (była kiedyś taka reklama: "Smutno Ci? - A może budyń?"). Mi pomaga np. przemeblowanie mieszkania albo zakup jakiejś ozdoby do mieszania (zakup lampki/zmiana żyrandola??). I jeszcze nowe buty też poprawiają humor - ale to raczej trzeba przymierzyć. Poleciłabym alliexpress, ale można w nałóg wpaść :)

edit. Ostatnio tak mi listonosz humor poprawił, a już zapomniałam, że zamówiłam:
 
Z Ali juz mam swoje poczatki :-p
A jutro chyba zrobie sobie budyn-mam waniliowy :-D
Hmm...Moze jakies witaminy pomoga?
A jak nie to ide spac i niech sie dzieje co chce :-p <zartuje>
 
Podpinam się pod temat. Może w końcu się ruszy bo widzę, że ponad rok cisza. Ja też odczuwam ciągłe zmęczenie.
 
reklama
Ja takze. Częściowo jest to normalne- wiadomo. Ale jeśli nas przytłacza, mimo odpoczynku, wystarczajacej ilosci snu nadal jest zle, to warto się przebadać (tarczyca, anemia).
U mnie ciąża więc hormony działają na niekorzyść niestety :p
 
Do góry