reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana czasu

aga.k

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Styczeń 2011
Postów
26
Cześć dziewczyny!

Nie znalazłam takiego tematu, jeśli gdzieś jest, to wybaczcie i dajcie linka.
30 października jest zmiana czasu z letniego na zimowy. zastanawiam się, jak to będzie w przypadku snu i porannej pobudki dziecka. Czy jakoś specjalnie się do tego przygotowujecie?
Nie ukrywam, że obawiam się tej zmiany, gdyz mój synek jest rannym ptaszkiem, wstaje zazwyczaj przed 6.. zmiana czasu w praktyce będzie dla mnie oznaczała, że będzie wstawał przed 5:szok: jak polożę go później, to raczej nic nie da. proszę, napiszcie, jak to zrobić, czy da się jakoś gładko przez to przejść, wydłużać sen by spal do tej 6? nie wiem w ogóle, czy to mozliwe... macie jakieś doświadczenia? Będę wdzięczna za każdą radę;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry