reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana czasu..

Dołączył(a)
15 Październik 2011
Postów
7
Miasto
Łódź
Kochane,

Nie wiem, jak to zrobić.. Moja mała zasypia przed 19, wstaje o 5.. Do tej pory mi to nie przeszkadzało (mąż wstaje o 5 do pracy, więc siłą rzeczy by się obudziła), ale za tydzień jest zmiana czasu.. Jak mam to zrobić, żeby mała nie zasypiała przed 18 i nie budziła się o 4 rano po tej zmianie? Ona o 18 jest już bardzo marudna i śpiąca, a przetrzymywanie jej codziennie te 10 czy 15 minut prawie graniczy z cudem:(
Ma prawie 9 m-cy i taki rytm prawie od urodzenia..

Poradźcie coś, proszę!!
:(

..
\

..,....
 
reklama
Sama jestem ciekawa jak to właśnie będzie bo moja córka bardzo podobnie ma do 19 ja mega przetrzymujemy zabawiamy itp i też wstaje ok 5 wiec dla mnie jak bedzie wstawac o 4 to jakas masakra bedzie
 
Ja bym jej nie przetrzymywała co dziennie po 10-15 min. Jesli dziecko ma południową drzemkę to po prostu przesunęłabym ją o godzinę jesli sie nie da to o 30 min, a spać połozyłabym na nowy czas o 19 a na stary o 20 te 30 min jakoś byś wytrzymała. Trzy dni i dziecko przywyknie. tez kiedys iałam podobny problem i zrobiła tak jak pisałam wyzej, podziałało:tak:
 
Do góry