reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Zmiana lekarza prowadzącego

Temat na forum 'Porady położnej' rozpoczęty przez Justynaz, 17 Kwiecień 2011.

 1. Justynaz

  Justynaz Fanka BB :)

  Pierwszą wizytę u lekarza odbyłam w przychodni w moim mieście; Jednak rozczarowałam się trochę gdyż pani doktor na pierwszej wizycie nie udzieliła mi zbyt wielu informacji; Zbadala, określiła czas ciąży i wysłała na badania krwi i moczu; Wizyta trwała moze z 10 min. Zdjęcia nie dostałam, gdyz bylo tylko jedno i musieli zostawic sobie w dokumentacji.

  Chciałabym kolejna wizyte odbyc u lekarza prywatnie. Czy tam w osrodku nie beda mi robic problemów i przekaza dokumenty abym mogła przeniesc je do wybranego lekarza?
   
 2. reklama
 3. Izabela Frej

  Izabela Frej Ekspert J&J. Położna

  Witam-może Pani poprosić o ksero swojej dokumentacji lekarskiej-zgodnie z prawami pacjenta- i zmienić lekarza. Proszę popytać w swoim środowisku o doradzenie lekarzy ginekologów-jest to najlepsza reklama-i wybrać się na wizytę.Pozdrawiam.
   

Poleć forum