reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zmiana lekarza w drugiej połowie ciąży.

Ewela1990

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam.
Czy Któraś z Was była zmuszona do zmiany lekarza w polowie ciąży? Przeprowadzam się do zupełnie innego województwa i ciężko byłoby mi dojeżdżać 3h do obecnego lekarza, na badania itp.
Czy było to dla Was mniej lub bardziej niekomfortowe? Lekarz był lepszy czy gorszy podczas kontynuacji? Jakie są wasze doświadczenia?
Pozdrawiam

reklama

k.karolina

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam.
Czy Któraś z Was była zmuszona do zmiany lekarza w polowie ciąży? Przeprowadzam się do zupełnie innego województwa i ciężko byłoby mi dojeżdżać 3h do obecnego lekarza, na badania itp.
Czy było to dla Was mniej lub bardziej niekomfortowe? Lekarz był lepszy czy gorszy podczas kontynuacji? Jakie są wasze doświadczenia?
Pozdrawiam
Witaj, ja zmieniłam lekarza może nie po połowie, ale w 19 tygodniu. Odetchnąlam z ulgą, bo ciągle bolały mnie brzuch, źle się czuła, płaciłam sporo kasy, a lekarka nie widziała, że obok dziecka jest krwiak 🙄 ciągle tylko, że to normalne. W końcu w pracy tak bolał mnie brzuch, że poszłam do innego. I szłam tam z zamiarem zmiany, bo czulam, że coś z tą lekarka jest nie tak.

Dla mnie zmiana była bardzo pozytywna, lekarz miły, wogole nie przejmował się, że chodziłam do innego. Miał fajne podejście, oczywiście zapytał dlaczego zmieniam w trakcie, ale to bardziej w swobodnej rozmowie, bo lubilismy sobie pogawedzic ot tak.

Pozdrawiam :)

Ewela1990

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witaj, ja zmieniłam lekarza może nie po połowie, ale w 19 tygodniu. Odetchnąlam z ulgą, bo ciągle bolały mnie brzuch, źle się czuła, płaciłam sporo kasy, a lekarka nie widziała, że obok dziecka jest krwiak ciągle tylko, że to normalne. W końcu w pracy tak bolał mnie brzuch, że poszłam do innego. I szłam tam z zamiarem zmiany, bo czulam, że coś z tą lekarka jest nie tak.

Dla mnie zmiana była bardzo pozytywna, lekarz miły, wogole nie przejmował się, że chodziłam do innego. Miał fajne podejście, oczywiście zapytał dlaczego zmieniam w trakcie, ale to bardziej w swobodnej rozmowie, bo lubilismy sobie pogawedzic ot tak.

Pozdrawiam :)
Ojej, mam nadzieję że wszystko skończyło się dobrze lub jest dobrze? Bo nie wiem czy już urodziłaś?
Na na mojego zbytnio nie narzekam, czasem trochę spieszy się z wizytą ale w dobie epidemii trudno inaczej... Badania mi zleca, można do niego dzwonić z problemem itd... No cóż, takie życie. Mam nadzieję że trafi mi się duuuzzoo fajnieszy... Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

k.karolina

Rozwiązania
0
Tak wszytsko jest ok, córcia ma już 10miesiecy :)

Życzę powodzenia i się nie stresuj, mam nadzieję, że trafisz jeszcze lepiej.
Poczytaj sobie juz, albo wybierz lekarza z polecenia, może wtedy będziesz spokojniejsza :)
Ojej, mam nadzieję że wszystko skończyło się dobrze lub jest dobrze? Bo nie wiem czy już urodziłaś?
Na na mojego zbytnio nie narzekam, czasem trochę spieszy się z wizytą ale w dobie epidemii trudno inaczej... Badania mi zleca, można do niego dzwonić z problemem itd... No cóż, takie życie. Mam nadzieję że trafi mi się duuuzzoo fajnieszy... Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Witam.
Pozdrawiam
Zmieniałam lekarza 2 razy w ciąży najpierw w 15tc potem w 32tc. Również przez przeprowadzkę, najpierw do innego województwa ponad 300km dalej a potem była kolejna przeprowadzka no i musiałam zmienić bo na wizyty mogłam jeździć tylko w soboty a wcześniejszy lekarz w soboty nie przyjmował

Natalia198777

Rozwiązania
0
Ze względu na k.wirusa moja gin przestała przyjmować . Z racji ciężkich początków ciąży byłam zła bo ona wszystko wiedziała. Bałam się zmiany tym bardziej, że musiałam zmienić na faceta. Stary dziadek i głuchy. Był.zły, ze musiał mnie przejac. Wkurzyłam się powiedzialam co miałam i odrazu inna gadka. Miły i dokładny teraz 34tc i w sumie na dobre mi to wyszlo. Wiec czasem zmiana wychodzi na lepsze. Masz prawo zmienić lekarza kiedy chcesz. Najważniejsze być pod opieką gina

Rozwiązania
0
Zmuszona to za dużo powiedziane ;) Lekarka do której chodziłam przestała przyjmować w przychodni, w której mam abonament. Ale pomyślałam, że przecież prowadzenie ciąży to w sumie podstawowy temat dla każdego ginekologa, więc nie kombinowałam żeby jej szukać, zwłaszcza teraz jak jest epidemia. Chodzę do innego lekarza. Obydwoje są/byli jak najbardziej ok. :) Nikt mi nie robił żadnych wymówek, ani problemów z tego powodu, że się przeniosłam. Wydaje mi się, że lepiej mieć ginekologa na miejscu, raz, żeby szybko się skonsultować w razie problemów, a dwa, żeby się nie narażać w czasie epidemii na długie dojazdy.

Ewela1990

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak wszytsko jest ok, córcia ma już 10miesiecy :)

Życzę powodzenia i się nie stresuj, mam nadzieję, że trafisz jeszcze lepiej.
Poczytaj sobie juz, albo wybierz lekarza z polecenia, może wtedy będziesz spokojniejsza :)
A jak z wynikami badań? Czy muszę je mieć do nowego lekarza?
Mój obecny ginekolog przyjmuje mnie na przemian. Raz prywatnie, raz na NFZ. Wszystkie badania dawał mi na NFZ więc zostawały w karcie w przychodni.
Zmieniałam lekarza 2 razy w ciąży najpierw w 15tc potem w 32tc. Również przez przeprowadzkę, najpierw do innego województwa ponad 300km dalej a potem była kolejna przeprowadzka no i musiałam zmienić bo na wizyty mogłam jeździć tylko w soboty a wcześniejszy lekarz w soboty nie przyjmował
Ze względu na k.wirusa moja gin przestała przyjmować . Z racji ciężkich początków ciąży byłam zła bo ona wszystko wiedziała. Bałam się zmiany tym bardziej, że musiałam zmienić na faceta. Stary dziadek i głuchy. Był.zły, ze musiał mnie przejac. Wkurzyłam się powiedzialam co miałam i odrazu inna gadka. Miły i dokładny teraz 34tc i w sumie na dobre mi to wyszlo. Wiec czasem zmiana wychodzi na lepsze. Masz prawo zmienić lekarza kiedy chcesz. Najważniejsze być pod opieką gina
Zmuszona to za dużo powiedziane ;) Lekarka do której chodziłam przestała przyjmować w przychodni, w której mam abonament. Ale pomyślałam, że przecież prowadzenie ciąży to w sumie podstawowy temat dla każdego ginekologa, więc nie kombinowałam żeby jej szukać, zwłaszcza teraz jak jest epidemia. Chodzę do innego lekarza. Obydwoje są/byli jak najbardziej ok. :) Nikt mi nie robił żadnych wymówek, ani problemów z tego powodu, że się przeniosłam. Wydaje mi się, że lepiej mieć ginekologa na miejscu, raz, żeby szybko się skonsultować w razie problemów, a dwa, żeby się nie narażać w czasie epidemii na długie dojazdy.

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Mój obecny ginekolog przyjmuje mnie na przemian. Raz prywatnie, raz na NFZ. Wszystkie badania dawał mi na NFZ więc zostawały w karcie w przychodni.
Najważniejsze są w karcie ciąży, ale myślę, że nie zaszkodzi brać ze sobą :)

reklama

k.karolina

Rozwiązania
0
Ale wszytsko co potrzebne masz wpisane w karcie ciąży. Moja lekarka dawała mi wszystkie wyniki, więc miałam cała teczkę. Więc tutaj mi ciężko Ci doradzić.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Zmiana lekarza prowadzacego a L4 i becikowe Potrzebuję porady 0
jeny79 L4 w ciązy płacone przez zus a zmiana lekarza prowadzącego ciązę.. Porady prawnika 8
Sun7 Planowane cc a zmiana decyzji lekarza przyjmującego Porady położnej 1
J Zmiana lekarza prowadzącego Porady położnej 1
M Zaparcia, kolejna zmiana mleczka,co robić? Potrzebuję porady 14
C Zmiana fotelika - 9+ Niemowlaki 8
aniaslu Uwaga -zmiana! 8.04 o godz. 21 psycholog okołoporodowa Archiwum BB spotkań ze specjalistami 5
Alicja1014 Zmiana mleka Potrzebuję porady 5
N cera - zmiana w ciąży Ciąża, poród, połóg 4
R Pilne ! Zmiana zachowania dwulatki pomocy :-( Potrzebuję porady 13
karolinakychy ZUS i zmiana wynagrodzenia Potrzebuję porady 21
P Zmiana mleka modyfikowanego Potrzebuję porady 13
U L4 w ciąży a zmiana etatu i umowa na czas określony Potrzebuję porady 57
Elle118 Zmiana mleka z nan na bebilon pepti Potrzebuję porady 5
M Zmiana pod pachą-alergia? Przedszkolaki 4
C Zmiana pracy? Potrzebuję porady 15
D ciąża a zmiana kwoty na umowie? Potrzebuję porady 16
N Zmiana zachowania niemowlaka Potrzebuję porady 5
Magdzik9111 zmiana mleka u 2tyg niemowlecia Potrzebuję porady 2
B Zmiana mleka z HA Mały alergik 2
Mamowycukierek Zmiana.. POMOCY!!!!!! Plotki wózkowo - koleżeńskie 10
A Zmiana pracodawcy Potrzebuję porady 6
J Zmiana formy zatrudnienia w ciazy Potrzebuję porady 6
Wagobunda Zmiana na piersi BB położna radzi mamom 1
A Zmiana mleka modyfikowanego Potrzebuję porady 8
Lilijanna Zmiana placówki odgórnie przez burmistrza, bez zgody rodziców Przedszkolaki 4
E Zmiana przedszkola Przedszkola 5
E Zmiana metody rehabilitacji Rozwój i zabawy 3
N Pięciolatek w zerówce i zmiana ustawy o systemie oświaty 2016 Przedszkolaki 1
rozmaryn zmiana L4 z 80% na 100% Potrzebuję porady 1
P Zmiana dziąsła w ciąży Ciąża, poród, połóg 8
syla55 Zmiana grupy w przedszkolu bez zgody rodziców Porady prawnika 1
JoannaNiemcy Nowy zwiazek malzenski a zmiana nazwiska dziecka Porady prawnika 3
M Zmiana nazwiska dziecka Porady prawnika 1
G Zmiana kontatu ustalona przez Sąd w sprawie rozwodowej Porady prawnika 2
S skrócony czas parcy po urlopie macierzynskim a wypowiedzenie lub zmiana stanowiska Porady prawnika 0
M Zmiana warunków pracy i płacy-jak dokonać Porady prawnika 0
B zmiana pracodawcy na urlopie wychowawczym Porady prawnika 1
T Zmiana składu sędziowskiego Porady prawnika 19
emilka87 Zmiana nazwiska dziecka Porady prawnika 3
L przeliczenie podstawy zasiłku chorobowego a zmiana regulaminu wynagrodzeń Porady prawnika 0
M zmiana nazwiska dziecka na panieńskie matki Porady prawnika 0
na86 zmiana mieszanki Żywienie dzieci - porady 3
K zmiana stanowiska pracy po macierzyńskim Porady prawnika 2
A zmiana czasu pracy z 1 na pół etatu a planowana ciąża- jaka kwota na L4 i url.macierz Porady prawnika 11
N zmiana nazwiska Porady prawnika 5
K wczesniejsza zmiana mleka Żywienie dzieci - porady 1
J Zmiana nazwiska dziecka? Porady prawnika 0
A powror do pracy a zmiana stanowiska Porady prawnika 3
eddi29 zmiana zachowania po narodzinach siostru - pomocy! Roczniaki i dwulatki 11