reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zmiana lekarza w drugiej połowie ciąży.

Ewela1990

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ale wszytsko co potrzebne masz wpisane w karcie ciąży. Moja lekarka dawała mi wszystkie wyniki, więc miałam cała teczkę. Więc tutaj mi ciężko Ci doradzić.
No właśnie... A jak znam życie to pewnie nie dadzą mi oryginału tylko kopie które jeszcze pewnie nie będę mogła sama zrobić... Tak tez mi się wydawało że je dają ale niestety wszystkie trafialy do karty

reklama

k.karolina

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No właśnie... A jak znam życie to pewnie nie dadzą mi oryginału tylko kopie które jeszcze pewnie nie będę mogła sama zrobić... Tak tez mi się wydawało że je dają ale niestety wszystkie trafialy do karty
Kopie Ci wystarcza. Później do porodu musisz mieć tylko oryginały ostatnie wyniki morfologii, tam chyba później jest chyba HIV, grupa krwi potwierdzona. A to wsytsko przed Tobą ;) grupę krwii może już masz.

Spokojnie, zabierz na swoją wizytę i nowego lekarza kartę ciąży. Wsytskie morfologię, i badania które robiłaś na początku masz wpisane juz i przybite pieczątke. Myślę, że lekarz będzie porostu następne dopisywał. A na pierwszej wizycie się wzytskiego dowiedz co lekarz będzie od Ciebie oczekiwał ;)
Ja nawet nie brałam tych wyników, bo fakt z tego co pamiętam On patrzył właśnie na kartę ciąży co miałam już robione i wypisywał skierowanie na następne.

Nie stresuj się tym. Będzie dobrze :)

Ewela1990

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kopie Ci wystarcza. Później do porodu musisz mieć tylko oryginały ostatnie wyniki morfologii, tam chyba później jest chyba HIV, grupa krwi potwierdzona. A to wsytsko przed Tobą ;) grupę krwii może już masz.

Spokojnie, zabierz na swoją wizytę i nowego lekarza kartę ciąży. Wsytskie morfologię, i badania które robiłaś na początku masz wpisane juz i przybite pieczątke. Myślę, że lekarz będzie porostu następne dopisywał. A na pierwszej wizycie się wzytskiego dowiedz co lekarz będzie od Ciebie oczekiwał ;)
Ja nawet nie brałam tych wyników, bo fakt z tego co pamiętam On patrzył właśnie na kartę ciąży co miałam już robione i wypisywał skierowanie na następne.

Nie stresuj się tym. Będzie dobrze :)
Tak to wszytko już mam. Jestem w 23 tc.
Teraz miałam badania na cukrzycę ciążowa, no i wiadomo na okrągło morfologia i mocz. W poniedziałek idę na ostatnia wizytę do niego i właśnie po te wyniki z cukrzycy które pewnie znowu zostaną w karcie... Potem już wyjezdzam. Nawet nie wiem co mu powiedzieć, taka jestem śmieszna hehe

k.karolina

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak to wszytko już mam. Jestem w 23 tc.
Teraz miałam badania na cukrzycę ciążowa, no i wiadomo na okrągło morfologia i mocz. W poniedziałek idę na ostatnia wizytę do niego i właśnie po te wyniki z cukrzycy które pewnie znowu zostaną w karcie... Potem już wyjezdzam. Nawet nie wiem co mu powiedzieć, taka jestem śmieszna hehe
Temu obecnemu powiedz jaaka sytuacja, że wyjeżdżasz i że potrzebujesz wyniki. Jak jest ok, to wszytsko Ci udostępni :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Zmiana lekarza prowadzacego a L4 i becikowe Potrzebuję porady 0
jeny79 L4 w ciązy płacone przez zus a zmiana lekarza prowadzącego ciązę.. Porady prawnika 8
Sun7 Planowane cc a zmiana decyzji lekarza przyjmującego Porady położnej 1
J Zmiana lekarza prowadzącego Porady położnej 1
M Zaparcia, kolejna zmiana mleczka,co robić? Potrzebuję porady 14
C Zmiana fotelika - 9+ Niemowlaki 8
aniaslu Uwaga -zmiana! 8.04 o godz. 21 psycholog okołoporodowa Archiwum BB spotkań ze specjalistami 5
Alicja1014 Zmiana mleka Potrzebuję porady 5
N cera - zmiana w ciąży Ciąża, poród, połóg 4
R Pilne ! Zmiana zachowania dwulatki pomocy :-( Potrzebuję porady 13
karolinakychy ZUS i zmiana wynagrodzenia Potrzebuję porady 21
P Zmiana mleka modyfikowanego Potrzebuję porady 13
U L4 w ciąży a zmiana etatu i umowa na czas określony Potrzebuję porady 57
Elle118 Zmiana mleka z nan na bebilon pepti Potrzebuję porady 5
M Zmiana pod pachą-alergia? Przedszkolaki 4
C Zmiana pracy? Potrzebuję porady 15
D ciąża a zmiana kwoty na umowie? Potrzebuję porady 16
N Zmiana zachowania niemowlaka Potrzebuję porady 5
Magdzik9111 zmiana mleka u 2tyg niemowlecia Potrzebuję porady 2
B Zmiana mleka z HA Mały alergik 2
Mamowycukierek Zmiana.. POMOCY!!!!!! Plotki wózkowo - koleżeńskie 10
A Zmiana pracodawcy Potrzebuję porady 6
J Zmiana formy zatrudnienia w ciazy Potrzebuję porady 6
Wagobunda Zmiana na piersi BB położna radzi mamom 1
A Zmiana mleka modyfikowanego Potrzebuję porady 8
Lilijanna Zmiana placówki odgórnie przez burmistrza, bez zgody rodziców Przedszkolaki 4
E Zmiana przedszkola Przedszkola 5
E Zmiana metody rehabilitacji Rozwój i zabawy 3
N Pięciolatek w zerówce i zmiana ustawy o systemie oświaty 2016 Przedszkolaki 1
rozmaryn zmiana L4 z 80% na 100% Potrzebuję porady 1
P Zmiana dziąsła w ciąży Ciąża, poród, połóg 8
syla55 Zmiana grupy w przedszkolu bez zgody rodziców Porady prawnika 1
JoannaNiemcy Nowy zwiazek malzenski a zmiana nazwiska dziecka Porady prawnika 3
M Zmiana nazwiska dziecka Porady prawnika 1
G Zmiana kontatu ustalona przez Sąd w sprawie rozwodowej Porady prawnika 2
S skrócony czas parcy po urlopie macierzynskim a wypowiedzenie lub zmiana stanowiska Porady prawnika 0
M Zmiana warunków pracy i płacy-jak dokonać Porady prawnika 0
B zmiana pracodawcy na urlopie wychowawczym Porady prawnika 1
T Zmiana składu sędziowskiego Porady prawnika 19
emilka87 Zmiana nazwiska dziecka Porady prawnika 3
L przeliczenie podstawy zasiłku chorobowego a zmiana regulaminu wynagrodzeń Porady prawnika 0
M zmiana nazwiska dziecka na panieńskie matki Porady prawnika 0
na86 zmiana mieszanki Żywienie dzieci - porady 3
K zmiana stanowiska pracy po macierzyńskim Porady prawnika 2
A zmiana czasu pracy z 1 na pół etatu a planowana ciąża- jaka kwota na L4 i url.macierz Porady prawnika 11
N zmiana nazwiska Porady prawnika 5
K wczesniejsza zmiana mleka Żywienie dzieci - porady 1
J Zmiana nazwiska dziecka? Porady prawnika 0
A powror do pracy a zmiana stanowiska Porady prawnika 3
eddi29 zmiana zachowania po narodzinach siostru - pomocy! Roczniaki i dwulatki 11