reklama

Zmiana łóżeczek na łóżka :-)

Od
16 Kwiecień 2013
Postów
6
Odpowiedzi
0
#51
MamaKalinki nie wiem, ile dokładnie ma Twoja starsza córcia, ale ja nie odważyłabym się kłaść na górne piętro łóżka takiego malucha. Zwłaszcza, że dotychczas córka spała w takim "dzidziusiowym" łóżeczku, więc nie masz pewności jak by było w takim normalnym. Moja starsza córka niebawem kończy dwa latka, i też przymierzam się, żeby przeprowadzić ją do bardziej dorosłego łóżka (teraz śpi w turystycznym), ale wiedząc jak się "kokosi" w nocy boję się, że będzie wypadać. Na piętrowe wydaje mi się dużo za wcześnie. A nie macie możliwości wystawić córci łóżeczko do drugiego pomieszczenia, tak, żeby jeszcze nie decydować się teraz na piętrowe?
(Gdybyś mimo to się zdecydowała na tą opcję to jeszcze tu jest większy wybór takich łóżek 3 osobowe Łóżka Piętrowe ŁÓŻKA PIĘTROWE, SYPIALNIA, TAPCZANY, ANTRESOLA, STOLBESKID PRODUCENT MEBLI )
Pozdrawiam:)
 
reklama
Od
17 Luty 2016
Postów
6
Odpowiedzi
0
#52
Właśnie też się przymierzam aby zakupić łóżka piętrowe metalowe. Myślałam nad takim, które można później rozłożyć na dwa osobne. Jak wam się podoba takie?
 

akino_m

Zaciekawiona BB
Od
26 Lipiec 2014
Postów
32
Odpowiedzi
0
#53
Witam. Chcę odświeżyć temat. Nie chodzi mi może tyle o rodzaj łóżeczka bo to już wybraliśmy ile o to czy miałyście jakieś problemy przy przenoszeniu starszego dziecka z łóżeczka do łóżka?
Mnie martwią dwie rzeczy. Moja starsza córka ma teraz 1,5 roku i strasznie się wierci w czasie snu. Boję się że najzwyczajniej w świecie będzie spadać z łóżka.
I drugi problem związany z brakiem szczebelek widać już teraz. W czasie drzemki poobiedniej jak nie wsadzę szczebelek to mała nie idzie spać. Położę ją, zamknę drzwi z pokoju a za 5 min córa stoi przy drzwiach i puka.
 
Od
27 Październik 2018
Postów
1
Odpowiedzi
0
#56

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry