reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Zmiana łóżeczek na łóżka :-)

Temat na forum 'Dzieci rok po roku' rozpoczęty przez graz1974, 11 Lipiec 2011.

1. wilga

wilga

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    MamaKalinki nie wiem, ile dokładnie ma Twoja starsza córcia, ale ja nie odważyłabym się kłaść na górne piętro łóżka takiego malucha. Zwłaszcza, że dotychczas córka spała w takim "dzidziusiowym" łóżeczku, więc nie masz pewności jak by było w takim normalnym. Moja starsza córka niebawem kończy dwa latka, i też przymierzam się, żeby przeprowadzić ją do bardziej dorosłego łóżka (teraz śpi w turystycznym), ale wiedząc jak się "kokosi" w nocy boję się, że będzie wypadać. Na piętrowe wydaje mi się dużo za wcześnie. A nie macie możliwości wystawić córci łóżeczko do drugiego pomieszczenia, tak, żeby jeszcze nie decydować się teraz na piętrowe?
    (Gdybyś mimo to się zdecydowała na tą opcję to jeszcze tu jest większy wybór takich łóżek 3 osobowe Łóżka Piętrowe ŁÓŻKA PIĘTROWE, SYPIALNIA, TAPCZANY, ANTRESOLA, STOLBESKID PRODUCENT MEBLI )
    Pozdrawiam:)

2. madziaa11

madziaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie też się przymierzam aby zakupić łóżka piętrowe metalowe. Myślałam nad takim, które można później rozłożyć na dwa osobne. Jak wam się podoba takie? [​IMG]

3. reklama
  4. akino_m

akino_m Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. Chcę odświeżyć temat. Nie chodzi mi może tyle o rodzaj łóżeczka bo to już wybraliśmy ile o to czy miałyście jakieś problemy przy przenoszeniu starszego dziecka z łóżeczka do łóżka?
    Mnie martwią dwie rzeczy. Moja starsza córka ma teraz 1,5 roku i strasznie się wierci w czasie snu. Boję się że najzwyczajniej w świecie będzie spadać z łóżka.
    I drugi problem związany z brakiem szczebelek widać już teraz. W czasie drzemki poobiedniej jak nie wsadzę szczebelek to mała nie idzie spać. Położę ją, zamknę drzwi z pokoju a za 5 min córa stoi przy drzwiach i puka.

5. aliss855

aliss855

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Łóżka piętrowe metalowe są dobrym rozwiązaniem. Warto jeszcze patrzeć na takie, co się rozkładają na dwa osobne. Poza ty mam wrażenie, że w porównaniu z drewnianymi są delikatniejsze i bardziej uniwersalne. W tym sklepie http://martimeble.pl/23-lozka-pietrowe-metalowe dodatkowo występują w wielu kolorach.

6. karolinadgosz

karolinadgosz

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U Nas bardzo dobrym rozwiązaniem było łóżko piętrowe, zajmuje mniej miejsca a do tego to frajda dla dzieci. Spodobało nam się łóżko z oferty halmar.pl , chłopcy są zachwyceni

Poleć forum