reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana łóżeczek na łóżka :-)

MamaKalinki nie wiem, ile dokładnie ma Twoja starsza córcia, ale ja nie odważyłabym się kłaść na górne piętro łóżka takiego malucha. Zwłaszcza, że dotychczas córka spała w takim "dzidziusiowym" łóżeczku, więc nie masz pewności jak by było w takim normalnym. Moja starsza córka niebawem kończy dwa latka, i też przymierzam się, żeby przeprowadzić ją do bardziej dorosłego łóżka (teraz śpi w turystycznym), ale wiedząc jak się "kokosi" w nocy boję się, że będzie wypadać. Na piętrowe wydaje mi się dużo za wcześnie. A nie macie możliwości wystawić córci łóżeczko do drugiego pomieszczenia, tak, żeby jeszcze nie decydować się teraz na piętrowe?
(Gdybyś mimo to się zdecydowała na tą opcję to jeszcze tu jest większy wybór takich łóżek 3 osobowe Łóżka Piętrowe ŁÓŻKA PIĘTROWE, SYPIALNIA, TAPCZANY, ANTRESOLA, STOLBESKID PRODUCENT MEBLI )
Pozdrawiam:)
 
reklama
Właśnie też się przymierzam aby zakupić łóżka piętrowe metalowe. Myślałam nad takim, które można później rozłożyć na dwa osobne. Jak wam się podoba takie?
 
Witam. Chcę odświeżyć temat. Nie chodzi mi może tyle o rodzaj łóżeczka bo to już wybraliśmy ile o to czy miałyście jakieś problemy przy przenoszeniu starszego dziecka z łóżeczka do łóżka?
Mnie martwią dwie rzeczy. Moja starsza córka ma teraz 1,5 roku i strasznie się wierci w czasie snu. Boję się że najzwyczajniej w świecie będzie spadać z łóżka.
I drugi problem związany z brakiem szczebelek widać już teraz. W czasie drzemki poobiedniej jak nie wsadzę szczebelek to mała nie idzie spać. Położę ją, zamknę drzwi z pokoju a za 5 min córa stoi przy drzwiach i puka.
 
U Nas bardzo dobrym rozwiązaniem było łóżko piętrowe, zajmuje mniej miejsca a do tego to frajda dla dzieci. Spodobało nam się łóżko z oferty halmar.pl , chłopcy są zachwyceni
 
Do góry