reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana łóżeczek na łóżka :-)

graz1974

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Luty 2010
Postów
268
Miasto
dolnośląsk
Rozpoczynam nowy wątek, aby się nie pogubił w głównym;-)
Nadchodzi czas na zakup łóżek dla naszych dzieci.

Muszę kupić łóżeczka i na razie nie mam pomysłu, z piętrowym się boję. Mam strasznie mało miejsca na 2 łóżka... a tu już czas zacząć myśleć o zmianie mebli, aby miejsce do nauki miały dzieci:-)
Znalazłam coś takiego:


i do tego można nabyć jeszcze szufladę i tam być pościel chowała...
 
reklama
hej! myślałam również o takim łóżku, bądź o takim Łóżko Piętrowe Junior
jest jedno ale... moi chłopcy nie mogą spać ze sobą... zaczepiają się, wariują, zamiast wyciszyć, to zabawa...

kupiliśmy łóżko piętrowe. Jest porządne, stabilne, ładnie wykonane, z pojemnymi szufladami. Na razie Maksio śpi na dolnym łóżku, a Oluś jeszcze w turystycznym, ale za jakieś pół roku - Maks będzie spał u góry, a Olek na dole. Oczywiście, boję się, że spadnie z góry, dlatego myślimy, aby zrobić taką siatkę do samego sufitu...
 
to łóżka właśnie ma ten wielki plus, że to z dołu jest osobne... czyli mogę go dać w inne miejsce i śpią osobno.. a na dzień wkładam go pod tamto i mam więcej miejsca :-)
 
to łóżka właśnie ma ten wielki plus, że to z dołu jest osobne... czyli mogę go dać w inne miejsce i śpią osobno.. a na dzień wkładam go pod tamto i mam więcej miejsca :-)
jak dla mnie za dużo roboty, poza tym musiałabym znaleźć miejsce na postawienie tego łóżka, a przecież stoi już stoliczek, zabawki itd - jakoś nie uśmiechałoby mi się co wieczór robić przemeblowania do spania ;) tym bardziej jak piszesz - niedługo biurko jeszcze dojdzie ;)
poza tym trzeba by zadbać o "wymyślanie" barierek, aby nie dziecko nie wypadło...

nie mówię, ze łóżko jest złe, bo nad takim się zastanawiałam, ale piętrowe u nas "wypadło" lepiej

daga identyczne chciałam zamówić, ale wolałam jednak zobaczyć łóżko na żywo zanim wydam tyle pieniędzy. No i my na razie nie montujemy barierki, a to tylko było możliwe przy zamówieniu specjalnym
 
daga, super... nawet nie wiedziałam, że te zwykłe piętrowe się rozkładają....
maks_olo mi się tez nie uśmiecha przemeblowania codzienne, ale muszę, nie mam innego wyjścia... mam malutki pokoik
 
Fajne, widziałam takie na żywo... jest super. Tylko ja już myślę przyszłościowo... bo mam córkę i synka... a wiecie, że tak to lepiej żeby później oddzielnie spali

Chcę zanieść to zdjęcie do stolarz... może zrobiłby mi coś podobnego i taniej.
 
graz my tez mamy maleńki pokoik 2mx5m... także nie miałabym możliwości postawić osobno tego łóżka....
nasze piętrowe też można postawić oddzielnie, ale najpierw trzeba by pokój powiększyć ;p

Co do stolarza - u nas akurat to się nie opłacało, bo wychodziło dużo drożej niż z salonu....
 
reklama
Dziewczyny,
Ja kupiłam łóżko piętrowe, takie jeszcze z trzecim wysuwanym spod dolnego. Magda właśnie przypomniała mi, że to była firma Interbeds. Niestety, ale łóżko kosztowało prawie 1000 zł, cieszyłam się, że za taką cenę będę miała trzy łóżka, ale to niewypał.
Mój Daniel musiał go dodatkowo poskręcać, stelaż bardzo łamliwy, ogólnie łóżko mało solidne. Drugi raz nigdy bym go nie kupiła. Wolałabym dać drugie tyle, ale mieć porządne łóżko, a tak to bez dodatkowego skręcenia śrubami (które trzeba było samemu dosztukować) łóżko rozpadało się, przy przekręcaniu się z boku na bok.

U mnie rozłożone jest tylko dolne plus to wysuwane spod dolnego. Piętra nawet nie składaliśmy, leży nadal w częściach w szafie. Ja się chyba nie zdecyduję puścić KAcpra na górę zważywszy jak mało solidne jest to łóżko.

To tak z punktu widzenia użytkownika :tak:
 
Do góry