reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana mleka u noworodka

Mój syn męczył się z kolkami i zatwardzeniem po nan ok 3 miesiące. Dwóch pediatrow i położna absolutnie nie polecalali zmiany mleka, bo "hehe, musicie wiedzieć że macie dziecko". Spuszczę zasłonę milczenia na ten żenujacy tekst. Bałam się zmieniać mleko na własną rękę, ale nagle dotarło do mnie ze ci pediatrzy i położna chodzili wręcz oblepieni reklamami mleka nan. Długopisy, bloczki do notatek, podkładki pod mysz, no wszystko. Zmieniłam sama na bebilon comfort i problem znikł już po 2 dniach, a syn sie nie meczy. Trzeba mieć własny rozum.
U nas na szczęście położna powiedziała że możemy nawet sami zmieniać byleby z tej samej firmy, jeśli to nic nie pomoże to wtedy z lekarzem się kontaktować. Na szczęście Bebilon AR zdał egzamin i teraz mogę spać spokojnie
 
reklama
Do góry