reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

zmiana mleka z HA na normalne mleko

Rozwiązania
0
witam
moj synek ma 4 miesiace, przez jakies pierwsze 4 tyg. zycia karmiony byl zwyklym mlekiem Bebiko (takie dostal w szpitalu). Przez ten czas mu słuzlo, potem pojawił się problem z robieniem kupki. Problem znikl gdy przeszlismy na mleko NAN HA. Zastanawiam sie tylko, czy ktoras z Was probowala wrocic z mleka HA do normalnego mleka? czy synek do konca ma juz jesc HA? :confused:

reklama

myszor78

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Teoretycznie mleko HA ma na celu uniknięcie wystąpienia alergii u dziecka ( ale nie takiego, które już ją ma). Jeśli wprowadza się takie mleko, powinno sie je utrzymać, bo w chwili przejścia na zwykłe cały ten czas, w którym dziecko było karmione Ha, marnuje się..i efekt może okazać się żaden.
Teraz jest zasadniczy problem: czy ktoś u Ciebie w rodzinie ma alergię(rodzeństwo, Wy?), jeśli nie..to możesz przejść na zwykłe, a jesli tak, raczej utrzymaj.
Ja tez karmię małą HA, bo jestem alergikiem. Poprzednią córkę też tak karmiłam do końca pierwszego roku.
Najlepiej spytaj lekarza...

mamaola

Fanka BB :)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Ja synka karmiłam mlekiem NAN HA1 do około 5 miesiąca a potem przeszlam na NAN 2...zwykłe....obyło sie bez alergii i tym podobnych...

Rozwiązania
0
tatuś dziecka nie jest alergikiem, ja mam alergie na nikiel (jest to alergia raczej taka drobna alergia i wychodzi tylko wtedy gdy nosze metalowe kolczyki i to nie zawsze, ale np. od guzika metalowego w spodniach nic mi sie nie dzieje)wiec mysle ze jest to raczej mala alergia...no ale jednak jakas jest....:-(

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
tatuś dziecka nie jest alergikiem, ja mam alergie na nikiel (jest to alergia raczej taka drobna alergia i wychodzi tylko wtedy gdy nosze metalowe kolczyki i to nie zawsze, ale np. od guzika metalowego w spodniach nic mi sie nie dzieje)wiec mysle ze jest to raczej mala alergia...no ale jednak jakas jest....:-(
Nikiel to taki metal, który uczula większośc ludzi, tym bym się raczej nie sugerowała.:happy2:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry