reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Zmiana mleka z HA

Rozwiązania
0
Witam, mam pytanie odnośnie przyjścia z mleka ha na zwykle.
Syn miał stwierdzoną alergię na białka mleka krowiego. Właściwie od początku był na mleku Bebilon pepti (1 potem 2). Jakieś 3 miesiące temu przeszliśmy na Bebilon HA 2. Teraz chcemy przejść (a właściwie spróbować przejść) na zwykły Bebilon i tu pytanie na jaki? Syn miesiąc temu skończył 2 lata i nie wiem czy od razu spróbować mu dać (oczywiście najpierw mieszając z ha) Bebilon 4 (który teoretycznie jest od 2 lat) czy raczej 3 (od roku) i po jakimś czasie gdy będzie ok z 3 na 4

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
65
Ja bym wprowadzała Bebilon 4 - bo jednak mleka modyfikowane są odpowiednio zbilansowane do wieku.
PS. Ja swojemu synowi jak skończył coś około roku zmieniłam Nutramigen na zwykłe mm bez stopniowego wprowadzania (bo w przychodni na wizytę po receptę miałam czekać ponad tydzień). Jeśli Twój syn akceptuje HA, to myślę, że nie będziecie mieć żadnych problemów.

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
My z pepti przeszlismy na Bebiko tylko nie pamietam czy stopniowo czy od razu.. ale chyba od razu bo alergolog juz recepty nie chciala wypisac

Do góry