reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana mleka z HA

Dołączył(a)
16 Lipiec 2018
Postów
1
Witam, mam pytanie odnośnie przyjścia z mleka ha na zwykle.
Syn miał stwierdzoną alergię na białka mleka krowiego. Właściwie od początku był na mleku Bebilon pepti (1 potem 2). Jakieś 3 miesiące temu przeszliśmy na Bebilon HA 2. Teraz chcemy przejść (a właściwie spróbować przejść) na zwykły Bebilon i tu pytanie na jaki? Syn miesiąc temu skończył 2 lata i nie wiem czy od razu spróbować mu dać (oczywiście najpierw mieszając z ha) Bebilon 4 (który teoretycznie jest od 2 lat) czy raczej 3 (od roku) i po jakimś czasie gdy będzie ok z 3 na 4
 
reklama
Ja bym wprowadzała Bebilon 4 - bo jednak mleka modyfikowane są odpowiednio zbilansowane do wieku.
PS. Ja swojemu synowi jak skończył coś około roku zmieniłam Nutramigen na zwykłe mm bez stopniowego wprowadzania (bo w przychodni na wizytę po receptę miałam czekać ponad tydzień). Jeśli Twój syn akceptuje HA, to myślę, że nie będziecie mieć żadnych problemów.
 
My z pepti przeszlismy na Bebiko tylko nie pamietam czy stopniowo czy od razu.. ale chyba od razu bo alergolog juz recepty nie chciala wypisac
 
Do góry