reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana na stopce u dziecka, czy ktoś się spotkał?

momma28

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2024
Postów
21
IMG_20240131_102350.jpg
najpierw było białe i wyglądało jak jakiś wyprysk. Utrzymywało się długo. Później zrobiło się podobne i tak jakby w pewnym momencie odpadło, znowu było białe i teraz jest takie, wydaje mi się że wygląda gorzej niż wcześniej. Dermatolog widział to kiedy było białe i stwierdził że to nic takiego. Teraz czekam na kolejną wizytę i trochę się stresuje.
 
reklama
Zobacz załącznik 1607591najpierw było białe i wyglądało jak jakiś wyprysk. Utrzymywało się długo. Później zrobiło się podobne i tak jakby w pewnym momencie odpadło, znowu było białe i teraz jest takie, wydaje mi się że wygląda gorzej niż wcześniej. Dermatolog widział to kiedy było białe i stwierdził że to nic takiego. Teraz czekam na kolejną wizytę i trochę się stresuje.
Ja bym powiedziała, że to jakaś kurzajka, która teraz „obiera”. Najlepiej poczekać co wizyty u lekarza. U mnie tak wyglądała kurzajka, też na stopie.
 
Mam kurzajke na pięcie i tak nie wygląda. Zmień lekarza jeśli możesz, wszelkie zmiany na stopach są niebezpieczne bo są narażone ciągle na otarcia. Wcześniej było to płaskie czy odstawało jak brodawka?
 
reklama
Jestem umówiona na razie do dermatologa ale dopiero za 1,5 tyg a zaczęłam się stresować czy to faktycznie kurzajka :/ kilka dni temu tak jakby odpadło i teraz wygląda tak
IMG_20240206_085612.jpg
 
Do góry