reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana orzychodni

ida7

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2005
Postów
108
Dziewczyny!

Jestem z Wrocławia i chciałabym zmienić przychodnie bo jestem bardzo niezadowolona z lekarzy i pielęgniarek z tej przychodni, nawet słyszałam że sa problemy ze szczepieniami dzieci w terminie.
Moze któraś z was jest z Wrocka i moze mi polecić jakąś fajną przychodnie z której jest zadowolona.
Będę wdzięczna za informacjie.
Pozdrowienia.

 
reklama
Chodzilam na początku prywatnie do MEDI Concept na ul.Krzyckiej 94 super ginekolodzy naprawdę do wyboru jest strona w necie www.mediconcept.pl
Ale się przeniosłam do LIMU okazalo się że znajoma tam przyjmuje no i tam mam wszystko na ubezpieczenie.
 
:) :) :) ja Misia mieszkam we Wrocławiu dopiero rok no 1,5 powiem szczerze nie znam jeszcze Wrocławia tak ażeby zrobić jakieś super zakupy no nie mówię o spożywczych i marketach. Nie wiem gdzie jest jakiś super sklep dla dzidziusiów , kobiet w ciąży gdybyś coś poleciła byłabym wdzięczna
 
Misia i Klara ja mieszkam we Wrocku od urodzenia, jestem z Muchoboru Wielkiego i fajnie ,że wy też jesteście z Wrocka .
Mój nr GG 1520135 jak miałabyście ochotę pogadać .
może podzielimy się wrazeniami na temat szpitala w którym będziecie rodziły itd....
Serdeczne i cieplutkie pozdrowienia :)
 
ja też mieszkam we Wrocławiu od urodzenia :)
teraz mieszkam na ulicy Noskowskiego to jest koło kąpieliska Morskie Oko a kiedys mieszkałam na Gaju, na ulicy Łódzkiej :)

Klara ja na razie byłam w jednym sklepie ciążowym "Mama i Ja" na placu Kromera, ale raczej nie polecam tego sklepiku bo jest bardzo drogo i ja dla siebie nic nie znlazłam wg mnie jest nieciekawa oferta. Zamierzam jeszcze udać się do H&M na bielanach bo tam podobno są ciuszki ciążowe :)
 
Klara zaglądam ale mam takie zabezpieczenie że jak kogos nie mam na liście to nie dochodzą do mnie wiadomości, napisz do mnie na priva swój nr gg to Cię wrzucę i pogadamy :)
 
reklama
Do góry