reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana pieluch na inne

Nie wiem co położna miała na myśli,ale moim zdaneim trochę przesadziłą.. Przez 3 meisiace nie można zmieniać pieluch na inne? Zdania są na pewno podzielone,ale osobiscie trudno mi w to uwierzyć. Po zmianie należy tylko obserwować czy nei wystąpiły podrażnienia na skórze.
 
reklama
ja testowalam różne dada pampersa itd zdecydowalismy sie na happy moim zdaniem naprawde najlepsze
 
Mój maluszek ma tydzień, stosowałam Pampers New Baby ale od 2 dni co zmiana pieluchy czyli co 2-3 godziny zamiast mokrej pieluchy ma mokre plecki, nei wiem czy jest za mały do tych pieluch czy mam je bardziej zaciskać czy może szukać innych? Mały urodził się z masą 3250.Co radzicie?
 
Spróbuj huggies premium 2 i postaraj się troszkę ciaśniej zapinać na brzuszku - pampersy i huggiesy mają elastyczny tył lub boki więc dziecka to nie będzie uwierało
 
Dzięki za poradę.Własnie złapałam go na gorącym uczynku,okazuje się,że strumien wypłynąl górą i przodem tzn.że z amało zaciskam pieluszkę chyba no i muszę zadbać by nie celował siusiaczkiem w górę, może pomoże.
 
Witam wszystkich,

moja historia z pieluchami skończyła się na Huggies. Tylko zaraz po urodzeniu musieliśmy kupować Pampersy bo córeczkę inne podrażniały. Od prawie roku używamy Huggies i nie ma z nimi problemów, a i cena dużo niższa. Ale testów trochę wcześniej było (gaga, dada, happy).

Kilka tygodni temu znajomi kupili dla swojego synka na allegro testowy zestaw pieluszek kilku producentów. W sumie fajna sprawa przy następnym dziecku pewnie też czegoś takiego poszukam :).

Pozdrawiam
 
Mojemu synkowi położne w szpitalu zakładały Dady (choć kazały przynieść paczkę Pampersów...:)), w domu czekały Pampers New Born (próbowaliśmy też starych Happy, ale nie podeszły mi) i nie było kłopotu, dopóki nie zabrakło New Born i tatuś kupił Premium Care... Taka wyprysk kontaktowy, że głowa mała... Wróciliśmy do New Born, ale od jakiegoś czasu używamy ich na zmianę z Babydream i nowymi Dada. Szukaj śmiało i obserwuj maluszka:)
 
Polecam Pampersy, chcieliśmy na początku zaoszczędzić na Dadach i innych, ale nie przylegały tak dobrze do pupy jak Pampersy i łóżeczko było ciągle mokre. A są często promocje, gdzie 3 paczki są w cenie 2, albo 2 w cenie 1..tylko żadne Slep&Play, Zwykłe Pampersy.
 
A ja używam własnie sleep & play i jestem bardzo zadowolona. Żadna jeszcze nigdy nie przeciekła, wytrzymują spokojnie całą noc, żadnych odparzeń, a cena niższa niż normalne pampersy, więc polecam.

A co do wątku początkowego, to faktycznie jakjaś dziwna położna, ludzie na prawdę przesadzają i zamiast pomagać młodym rodzicom to robią im wode z mózgów.
 
reklama
Witam,

Pampersy faktycznie nie sa najlepsze. Z Niemiec znam pieluszki Paul & Paula i Wiona. Sa w 100% ekologiczne i bardzo dobrej jakosci. A cena jest podobna do Pampersow.

Z tego co ja wiem w Polsce mozna je kupic tylko w sklepie www.eco-baby.pl.

Pozdrawiam

Mary1982
 
Do góry