reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana płci po pierwszych prenatalnych

Witam przyszłe mamy ! Mam pytanie czy miałyście może sytuacje że po pierwszych prenatalnych lekarz mówił że będzie dziewczynka a później okazało się że jednak chlopiec

U nas 12tydz plus 6 dziewczynka , nie był pewny z żoną marzymy o synku , stąd to pytanie uprzedzam uszczypliwość nie ważne tak na prawdę czy urodzi się syn czy córka najważniejsze że na tym etapie jest zdrowe 🥺😄

reklama
Witam przyszłe mamy ! Mam pytanie czy miałyście może sytuacje że po pierwszych prenatalnych lekarz mówił że będzie dziewczynka a później okazało się że jednak chlopiec

U nas 12tydz plus 6 dziewczynka , nie był pewny z żoną marzymy o synku , stąd to pytanie uprzedzam uszczypliwość nie ważne tak na prawdę czy urodzi się syn czy córka najważniejsze że na tym etapie jest zdrowe 🥺😄
Już chyba było to samo pytanie w innym wątku, na które uzyskaliście odpowiedź.

Moja koleżanka w zeszłym roku w ciąży na prenatalnych usłyszała że na pewno to jest dziewczynka a dodam że chodziła do naprawdę bardzo dobrego ginekologa. Na następnej wizycie już był chłopak i tak zostało. Cieszyła się na tą dziewczynkę, bo już miała 2 synków 🙂 Urodziła 3 chłopca

Do góry