reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zmiana pracy a komornik ...

R

rikapa

Gość
Witam serdecznie!
Mam takie pytanie, otóż mam na pensji komornika (niestety kiedyś miałam lepszą pracę i stać mnie było na kredyty, firma upadła a ja zostałam z długami w obecnej pracy nie było mnie stać na spłacanie rat) i teraz chcę zmienić pracę na lepszą i teraz mam pytanie czy to ja muszę powiadomić komornika o zmianie pracy czy pracodawca?? i czy to że mam komornika będzie w świadectwie pracy które dostanę od obecnego jeszcze pracodawcy?? Czy moim obowiązkiem jest powiadomić nowego pracodawcę o komorniku przy podpisaniu umowy?? dziękuję za odpowiedź z góry ponieważ nie chcę mieć z komornikiem problemów ;-)
 
reklama
bardzo proszę o radę :-( nie chcę popełnić błędu i mieć problemów z komornikiem :-(
W świadectwie pracy umieszcza się informację o zajęciu wynagrodzenia, więc nowy pracodawca będzie o tym wiedział. Co do osobistego informowania - najlepiej zadzwoń do komornika to Ci powie wszystko dokładnie :)
 
Do góry