reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana skórna na dekolcie

Dołączył(a)
1 Październik 2020
Postów
10
Witam, czy któraś z mam miała taką zmianę? Zmiana jest na dekolcie, nie boli, nie swędzi..
 

Załączniki

  • IMAG0873~2_compress63.jpg
    IMAG0873~2_compress63.jpg
    224,1 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Rozwiązanie
Tak byłam u lekarza. I mówił mi że nie ma czym się stresować. Że jeżeli bym chciała mogę go usunąć. Ale narazie mi nie przeszkadza. Nie boli. Nie swędzi.
Mam taki sam na szyji, on rośnie razem ze mną. To nic takiego. Ja to mam genetycznie bo moja babcia to ma. Ale jeżeli coś Ci nie pokoi to warto odwiedzić dermatologa :) można też to usunąć jak by lekarz pozwolil :)
 
reklama
Tak byłam u lekarza. I mówił mi że nie ma czym się stresować. Że jeżeli bym chciała mogę go usunąć. Ale narazie mi nie przeszkadza. Nie boli. Nie swędzi.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry