reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana smoczka na większy

Aleksandra2296

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
78
Hej. Planuję zmienić smoczek na większy, córka niedługo skończy 6msc. Cały czas używała smoczków firmy nuk. Chciałam kupić tej samej firmy ale wszystkie mają taką samą małą tarcze jak te od 0-6. Problem w tym że moja córcia już dwa razy wzięła je prawie całe do buzi, o mało co by w pionie nie utknął 🙈 Wie może któraś z Was czy nuk ma jakieś większe tarcze? Podobno nie można zmieniać firm smoczka po dłuższym użytkowaniu , nie wiem ile w tym prawdy 🤔
 
reklama
Tarcza się nie zmienia, jedynie wielkość samej gumy. Ja używałam różnych smoczków. Przynajmniej na poczatku.
 
Hej. Planuję zmienić smoczek na większy, córka niedługo skończy 6msc. Cały czas używała smoczków firmy nuk. Chciałam kupić tej samej firmy ale wszystkie mają taką samą małą tarcze jak te od 0-6. Problem w tym że moja córcia już dwa razy wzięła je prawie całe do buzi, o mało co by w pionie nie utknął 🙈 Wie może któraś z Was czy nuk ma jakieś większe tarcze? Podobno nie można zmieniać firm smoczka po dłuższym użytkowaniu , nie wiem ile w tym prawdy 🤔
można zmieniać smoczki... nie wiem skąd ta teoria, że nie. Najlepiej to już ok 6 miesiąca się go pozbywać, żeby później nie było problemów. Ale jak potrzebuje to rady nie ma. Poszukaj po prostu takiego co ma większą tarczę :) niz te z nuka.
 
My mamy teraz taki do spania, i jest całkiem spora tarcza:
IMG_20220826_154530.jpg
 
My używamy z nuka, tarcza taka sama. Moj syn ma 15 miesięcy i nie ma szans żeby włożył cała tarcze do buzi. 🤭 przepraszam, ale nie umiem sobie tego wyobrazić. 😆 A co do zmiany smoczka to tez gdzieś o tym słyszałam przez to używamy ciagle jednego. 🤷🏻‍♀️ 🤔
 
reklama
Mozesz smialo zmienic na inną firme, to glownie od dziecka zalezy czy zaakceptuje. Ja dla syna jak i corki mialam przerozne smoczki roznych firm i wszystkie byly w uzytku bez problemow.
 
Do góry