reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

Niedawno odkryłam, że roan też ma swoją typową spacerówkę - HUGO. Niestety nie widziałam na żywo. Poza tym interesujący jest x-lander wersja x1 i zooty wersja eagle. Żadnego jak do tej pory nie udało mi się zobaczyć w realu :no:
 
reklama
hugo nie jest dobrym wózkiem - a napewno nie jest wiekszym wózkiem :)

x landery są jednymi z lepszych wózków - spacerówek - ale nadal cięzkich - przy Piotrku się nad nią zastanawiałam (bo kupowałam wózek jak Piotrek miał 5 miesięcy - wcześniej miałam po kuzynce), ale był drogi...

teraz w x landerach nie podobo mi się ten szeroki rozstaw tylnich kół...
 
Mu jeździmy implastem driverem, od jakiegos czasu już spacerówką i jest ok. Nie myśllelismy o kupnie typowej spacerówki, bo ta sie sprawdza. Kubas ma dużo miejsca, fajnie się skręca, tylko trochę ciężki ten wóz... Na szczęście jak się mieszka na wsi, i nie trzeba wózka po schodach taszczyć, to jest ok.
 
Mnie absolutnie nie zależy na lekkości wózka. Do sklepu mam maxi taxi citi i nigdy w życiu bym na co dzień takim wózkiem dziecka nie woziła - zero amortyzacji, za małe kółka za nasze wyboje. Poza tym jeden wózek chcemy wywieźć do dziadków i po części dlatego też szukamy drugiego - dużego, na dużych pompowanych kółkach i max wygodnego.
 
Azik napisz proszę czemu Hugo jest zły. Jak już pisałam wcześniej, ani jednego z tych, które wcześniej wymieniłam nie widziałam na oczy, więc jestem ciekawa opinii.
 
jest to niski, nieporęczny wózek, łatwo, szybko siada...

z wózków cięzkich typowych spacerówke po moich doświadczeniato chyba najlepsze są x landery i jak masz kasę to nawet nie masz co patrzeć na inne :)

zwłaszcza że steąż może ci się przydać dla drugiego dzidziolka (wystraczy dokupić gondolę ... :)

jeżeli nie przeszkadza Ci szeroki i ciężki wózek to x lander wygrywa - dla mnie w tej byłby zły bo mam windę, wąskie wejścia w komuniakcji miejskiej i pociągowej (a nie ma autka) i waga.
 
reklama
Ja mam mutsy rider i jestem z niego bardzo zadowolona. Moze nie jest lekki -15 kg, ale jest dosc miekki, ma 4 duze pompowane kola i skretna tylna os dzieki czemu prowadzi sie go lekko i manewruje jedna reka. jedyne co w nim mi sie nie podobalo to .....cena :-(
 
Do góry