reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

reklama
Bylam po spacerowke juz mialam upatrzona i okazalo sie ze siedzenie sie nie reguluje nie rozklada a Brianek duzo na spacerkach spi i nie kupilam:-(szkoda bo bardzo mi sie podobala:cool2:
 
Dziewczyny, przymierzam sie do kupna wózeczka spacerowego dla córeczki. Potrzebuje go na wakacje (lecimy samolotem juz w przyszly czwartek wiec czasu niewiele) Chce zeby to była spacerówka-parasolka lekka, malutka po złozeniu ale przy tym z usztywnionym wygodnym i dosc szerokim siedziskiem rozkladanym do pozycji lezacej, z pieciopunktowymi pasami bezpieczenstwa, regulowanym podnozkiem oraz z palakiem no i w miare duzymi kólkami (min. 16 cm srednicy) za w miare niska cene tak do 500 zł. Wiem ze rewelacji pewnie za to nie kupie ale... mam na oku wózeczki baby desIgn. Wiem ze któres z Was maja te wózki i mam pytanko czy w budce jest okienko przez które widac malucha jak spi? Jak ogólnie sprawdzaja sie wózeczki tej firmy? Nie rozklekotały Wam sie bardzo szybko?
A moze radzicie jakis zupelnie inny wózeczek? Czekam na opinie i pomoc :-) z góry WIELKIE DZIEKI!!! :-)

A moze któras z Was ma wózek firmy primi sogni? Modele Roddy albo Ciak? Czy wiecie moze czy ten model Ciak to sklada sie jak parasolka? Bo tak wyglada na zdjeciu ale pewnosci nie mam... Czy te wózki w ogóle sa w miare dobrej jakosci?
 
Do góry