reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

my mamy maclarena volo tutaj bardzo popularny jest maclaren i spisuje sie swietnie uzywamy go odkad przyjechalismy jedyne co mnie wkurza to ze nie ma opcji rozkladania oparcia ale taki minus na tle wszystkich plusow sie chowa:tak:
 
reklama
Jak Kubik juz w wozku jezdzic nie bedzie to sprzedaje jego dwa wozki i zainwestuje w jakis lepszy jesli kiedyssss tam bedzie przyszle bobo bo te to się nie nadają do niczego. A spacerówka to jzu w ogole beznadziejna.
 
inkaa - ta igleina którą pokazujesz ma chyba dośc małe kólka - ja mam deltima (jescze po piotrku) parasolke - i nie polecam takich małych kółek -tio już baby dreams sa fajne lekkie i dobrze sie porowadzą (nie mówiąc o moim per peregro A3)
 
my mamy maclarena volo tutaj bardzo popularny jest maclaren i spisuje sie swietnie uzywamy go odkad przyjechalismy jedyne co mnie wkurza to ze nie ma opcji rozkladania oparcia ale taki minus na tle wszystkich plusow sie chowa:tak:
ja tez mam maclarena triumph....i bardzo sobie chwale ......wytrzymaly...bardzo dobrze sie prowadzi ...lekkutkii i malo miejsca zajmuje po złozeniu.:-) :-)
 
ja chyba zdecyduję się na:

Wózek Spacerowy CONECO TRAFFIC+8EX.GRATISÓW W-wa (146679359) - Aukcje internetowe Allegro

albo:

BABY DREAMS TRAVEL +FOLIA+POKROWIEC+WYS. 0ZŁ!!! (140235886) - Aukcje internetowe Allegro

ale raczej będzie to coneco

Widziałam dosyć fajne spacerówki z firmy ABC Designe, ale jest kilka minusów, szczegółów, które mi nie pasują i raczej te wózki wykreślę ze swojej listy.

Muszę podjechać do sklepu i jeszcze raz obejrzeć tego coneco, przymierzyć do niego Agatkę itp. ;)
 
azik właśnie nie, inglesina na szczęście ma kółka o.k. dość duże średnica 16,5 i jest to najwięcej wśród wózków w tej klasie plus kółeczka są amortyzowane.
też na to zwracam uwagę, bo mieszkamy w w-wie i hmmm chodniki pozostawiają wiele do życzenia ;) i dlatego u mnie odpadają maclareny; po pierwsze cena niewspółmierna do wózka a po drugie kółeczka mikrskopijne.
mnie podoba się jeszcze chicco ct 0,4... mają u mnie plus właśnie za kółka... oj trudno się zdecydować ;)
dla mnie ważne jest też to, by ten wózek się nie rozklekotał... jeśli wiecie co mam na myśli, bo czasem widać maluchy w spacerówkach w wózkach, które latają na wszystkie strony...
 
Dziewczyny chce zmienic wózek na spacerowy i jestem ciekawa moze cos o tym wiecie czy wozki graco sa juz bezpieczne bo widze ze na allegro juz je sprzedaja. One byly w tej grupie wozkow rako tworczych ale chyba uz nie sprzedaja wozkow z taka wada. PYtam o wasze zdanie poniewaz chce wymienic wozek na typowy spacerowy lekki parasolke z mozliwoscia regulacji oparcia i wlasnie gracco sie nam podoba bardzo.
 
reklama
czesc dziewczyny my od wakacji uzywamy wozka Jane Carrera Pro (wczsniej nosidlo matrix) i jestesmy naprawde bardzo zadowoleni wozek sklada sie w parasolke ma oparcie rozkladane na plasko w komplecie jest budka rorba i kosz na zakupy
wozek jest naprwde rewelacyjny :-) :-)
 
Do góry