reklama

zmiana z bebilon pepti 2 na bebilon ha lub bebiko ha

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez kasiek851, 24 Sierpień 2011.

1. kasiek851

kasiek851 Zaciekawiona BB

witam
    moje dziecko 10 m-cy ma skaze bialkowa jednak w porozumieniu z lekarzem mam zaczac wprowadzac najpirw mleko ha potem juz normalnie 2 tylko ktore mleko wybrac belilon czy bebiko???? prosze o pomoc

2. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

Bebiko ma to do siebie ze lubi powodować zaparcia u niemowląt ale my początkowo byliśmy na bebilonie ale wprowadzając mleko następne podajemy Bebiko raz że tańsze, dwa Maja je mleka coraz mniej, 3 kupki ma wyregulowane dzięki soczkom i herbatkom także cieszymy się z tej zmiany :)

3. reklama
  4. Mama_i_Marcel

Mama_i_Marcel Listopadowa mama '09

nam alergolog równiez kazał z nutramigenu przejsc na bebilon lub bebiko HA a pozniej zwykłe mielko mod tej samej firmy. Nie powiedziala ze któres lepsze czy gorsze - oby dwa sa najbardziej zalecane przez pediatrów z ktorymi rozmawiałam. My wybraliśmy Bebiko ze względu na cene. Mysle ze mleko ma jakieś wytyczne wiec pewnie skład podobny a płaci się za firmę. Nigdy nie stwierdziłam zadnych zaparć czy innych niedogodności po tym mleku. aLE nie każdemu dziecku musi podpasowac, wiec trzeba niestety wypróbować. Niestety nie da się powiedziedc TO i tyle ;)......

5. kasiek851

dzieki za odpowiedz wybor padl na bebiko ze wzgledu na cene poki co zaczelismy testowac jak narazie jest ok ale to trzeba dluzszej obserwacji

6. kasiek851

wracamy do bebilonu pepti pojawily sie wymioty i male zatwardzenie :crazy:

Poleć forum