reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zmiana z bebilon pepti 2 na bebilon ha lub bebiko ha

kasiek851

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2010
Postów
44
Miasto
Kraków
witam
moje dziecko 10 m-cy ma skaze bialkowa jednak w porozumieniu z lekarzem mam zaczac wprowadzac najpirw mleko ha potem juz normalnie 2 tylko ktore mleko wybrac belilon czy bebiko???? prosze o pomoc
 
reklama
Bebiko ma to do siebie ze lubi powodować zaparcia u niemowląt ale my początkowo byliśmy na bebilonie ale wprowadzając mleko następne podajemy Bebiko raz że tańsze, dwa Maja je mleka coraz mniej, 3 kupki ma wyregulowane dzięki soczkom i herbatkom także cieszymy się z tej zmiany :)
 
nam alergolog równiez kazał z nutramigenu przejsc na bebilon lub bebiko HA a pozniej zwykłe mielko mod tej samej firmy. Nie powiedziala ze któres lepsze czy gorsze - oby dwa sa najbardziej zalecane przez pediatrów z ktorymi rozmawiałam. My wybraliśmy Bebiko ze względu na cene. Mysle ze mleko ma jakieś wytyczne wiec pewnie skład podobny a płaci się za firmę. Nigdy nie stwierdziłam zadnych zaparć czy innych niedogodności po tym mleku. aLE nie każdemu dziecku musi podpasowac, wiec trzeba niestety wypróbować. Niestety nie da się powiedziedc TO i tyle ;)......
 
dzieki za odpowiedz wybor padl na bebiko ze wzgledu na cene poki co zaczelismy testowac jak narazie jest ok ale to trzeba dluzszej obserwacji
 
Do góry