reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zmiany Na Skorze

reklama

aniamacek

Fanka BB :)
Miasto
Białystok
Dziewczyny
te wszytskie emolienty mają w skladzie głównie parafinę. To ona tak świetnie natłuszcza i nawilża. Polecam kupno zwyklej ciekłej parafiny w aptece. buteleczka 100ml kosztuje 3zl. Ja już tak kąpię 3 dziecko( 2 alergików) i jest świetny efekt. I oszczędność w kieszeni :)))

i tak jak Oilatum wlewasz do wanienki? a dużo tego dajesz?

izulka15

Fanka BB :)
Miasto
dolnośląskie
Parafina jest bardzo gęsta, wlewam okolo łyżeczki może ciut więcej, zależy ile wody:tak:. Moja 3 córcia ma 10 dni i skóra złaziła jak z węża;-). Po 5 dniach jest prawie idealna i miękka. Naprawdę polecam spróbować:tak: a jeszcze coś parafina jest bezwonna, to też ważne np. dla alergików

S

SugarbabyLove

Gość
hmm nivea to jest dobra marka moim zdaniem to od mleka poczekaj jakiś czas jak nie przejdzie to może zmień kosmetyki i zobaczysz co sie bedzie działo.

Asheara

I can't get no sleep.
Miasto
Piła / London
dziewczyny, johnson strasznei uczula i moim zdaniem nie nadaje sie na pierwszy kosmetyk malenstwa.

wg mnie the best jest... BAMBINO :tak:
wiem, ze kazda mama chce dla dziecka jak najlepiej ale lepiej kupic dziecku tanie a stare sprawdzone kosmetyki jak mega wypasiony zestaw ktory uczuli :tak:

wiem sama z autopsji, bo kupilam synkowi zestaw johnsona [za ktry zaplacilam 60zł?] i okazalo sie, ze strasznie go uczula... z tym, ze mial wtedy 3 miesiace - wczoraj uzylismy johnsona ponownie [ma 6 mies] i zadnego uczulenia nie ma :Tak: najwyrazniej wyrosl z tego :)

misia26

szczęśliwa mama :)
Miasto
łódzkie
Z mojego doświadczenia i przeczytaniu wielu składów kosmetyków:
Nivea,jonson,bambino,ziaja... - nigdy bym tym dziecka nie posmarowała to chemiczne paskudztwa.
U nas na rynku tylko HIPP i Babydream mają delikatne i przede wszystkim naturalne składniki :)

S

SugarbabyLove

Gość
aktualnie to ja mam jeszcze próbki które w szpitalu dostałam także musze to zurzyć tam są z różnych firm bubchen,nivea,babydream,penaten i weleda powiem wam że bubchen i weleda dobre sa

no ja tez uważam, że Weleda i bubchen sa najlepsze!! ja tam stawiam na jakość i renomowane firmy, a nie na niskie ceny i poźniejsze odparzenia czy wysypki.nie dajcie się, bo na dłuższą metę się to nie opłaca.

weleda jest juz na allegro 100%natury! Krem na odparzenia pieluszkowe WELEDA (1013400752) - Aukcje internetowe Allegro i nie trzeba po nią jezdzić do Niemiec (wczesniej u nas tak było:)

tu znalazłam więcej o kosmetykach dla dzieci, też jest weleda Kosmetyki dla dzieci i niemowląt i nawet sam wątek Weleda

reklama
Drogie mamy,

zapraszamy do naszego sklepu pepiq.pl gdzie oferujemy ubranka dla niemowląt. Wszystkie ubranka wykonane są z wysokiej jakości bawełny organicznej bez dodatku chemii. Nie powodują alergii oraz podrażnień a dodatkowo są kolorowe i urocze. Serdecznie zapraszamy!

Do góry