reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany skórne na brzuchu, co to może być?

pokryweczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2023
Postów
226
Hej! Jestem w 37 tc i od jakiegoś czasu mam takie zmiany na skórze brzucha. Nie są to raczej rozstępy, czasem ta „skóra” się łuszczy.
Miał ktoś coś podobnego? Albo wie co to może być i jak się tego pozbyć?
 

Załączniki

  • IMG_4959.jpeg
    IMG_4959.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 316
reklama
Wyglada na poczatek rozstępów. Nawilżasz mocniej brzuch?
Tak, regularnie jeszcze przed ciążą nawilżałam :) teraz olejek ze słodkich migdałów na zmianę z bio oil i balsamem.. ale jak mają być rozstępy to będą 🤷🏻‍♀️miałam już przed ciążą i mi w ogóle nie przeszkadzają :) dermatolog mi powiedział, że to może być hormonalne i zniknie po porodzie 😅 dlatego założyłam ten wątek bo myślałam, że to coś innego
 
U mnie tylko tak wygladaly rozstepy. Nie byly czerwone tak, jak sie wydaje, ze powinno byc. Od razu byly blade, a po porodzie skora sie pomarszczyla w tym miesjcu.
 
reklama
reklama
Do góry