reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany skórne (uwaga załączone zdjęcia kupy, zmian skórnych)

Ewelka965

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
61
Hej dziewczyny,
Moja mala od jakiegoś czasu ma takie zmiany jak załączam w zdjęciach. Suche, blade, nie swędzą. Byłam 3 tygodnie na diecie bez bmk, jajek itd i wróciłam do bmk itd a zmiany sa ani wieksze ani mniejsze i już sama szaleje co to jest. Do tego mamy śluzowate kupy, pediatra widział zdjęcie o stwierdził ze przy kp są wporzadku. Nie ma boli brzuszka, swedzenia, niepokoju.. Czy może to byc alergia na cos innego niz bmk? Np. Pomidory? Sama juz szaleje i nie wiem co jest grane. Plus idą nam zabki od miesiąca jakoś. Na górze i na dole. Dziąsła spuchnięte na 6 zębów. Mała nie ma apetytu. Pediatra twierdzi ze brak apetytu związany jest właśnie z zabkami.
Dziecko wesole i pogodne. Doradzcie.
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20200515_091618.jpg
    IMG_20200515_091618.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 259
  • IMG_20200515_091341.jpg
    IMG_20200515_091341.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 243
  • IMG_20200506_183845.jpg
    IMG_20200506_183845.jpg
    921,2 KB · Wyświetleń: 252
  • IMG_20200426_060147.jpg
    IMG_20200426_060147.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 242
  • IMG_20200426_060112.jpg
    IMG_20200426_060112.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 235
reklama
Napisz w temacie że są zdjęcia kupy :)

Przy bmk są większe zmiany. Są charakterystyczne miejsca. Typu zagięcia łokci , kolanek czy stóp. Wygląda jak alergia kontaktowa. Może proszek lub jakiś płyn.
Kupa wydaje się być normalna przy kp. Zobacz na blogu hafiji tam są zdjęcia kup które są ok
 
Napisz w temacie że są zdjęcia kupy :)

Przy bmk są większe zmiany. Są charakterystyczne miejsca. Typu zagięcia łokci , kolanek czy stóp. Wygląda jak alergia kontaktowa. Może proszek lub jakiś płyn.
Kupa wydaje się być normalna przy kp. Zobacz na blogu hafiji tam są zdjęcia kup które są ok
Juz zmieniłam! Bardzo przepraszam. No właśnie wydaje mi sie ze gdyby bylo to cos z pokarmem to bolal by pewnie brzuszek. Do tego te zmiany sa strasznie delikatne i nie swędzą a wiem ze przy skazie to wszystko jest raczej poważniejsze..
 
Napisz w temacie że są zdjęcia kupy :)

Przy bmk są większe zmiany. Są charakterystyczne miejsca. Typu zagięcia łokci , kolanek czy stóp. Wygląda jak alergia kontaktowa. Może proszek lub jakiś płyn.
Kupa wydaje się być normalna przy kp. Zobacz na blogu hafiji tam są zdjęcia kup które są ok
My mamy tylko na pleckach plus łokcie (to znaczy już sa czyste) ale na czubkach. Na początku kwietnia łokcie wyglądały tak a teraz już sa czyste. Stosuje emolianty rzecz jasna.
 

Załączniki

  • IMG_20200409_085607.jpg
    IMG_20200409_085607.jpg
    991,6 KB · Wyświetleń: 183
  • IMG_20200409_084911.jpg
    IMG_20200409_084911.jpg
    864,6 KB · Wyświetleń: 184
Hej dziewczyny,
Moja mala od jakiegoś czasu ma takie zmiany jak załączam w zdjęciach. Suche, blade, nie swędzą. Byłam 3 tygodnie na diecie bez bmk, jajek itd i wróciłam do bmk itd a zmiany sa ani wieksze ani mniejsze i już sama szaleje co to jest. Do tego mamy śluzowate kupy, pediatra widział zdjęcie o stwierdził ze przy kp są wporzadku. Nie ma boli brzuszka, swedzenia, niepokoju.. Czy może to byc alergia na cos innego niz bmk? Np. Pomidory? Sama juz szaleje i nie wiem co jest grane. Plus idą nam zabki od miesiąca jakoś. Na górze i na dole. Dziąsła spuchnięte na 6 zębów. Mała nie ma apetytu. Pediatra twierdzi ze brak apetytu związany jest właśnie z zabkami.
Dziecko wesole i pogodne. Doradzcie.
Pozdrawiam
Ile mała ma ? Mój syn ostatnio też taka zrobił kupę i mówią że jest normalna, takie się zdarzają. A zielonkawe kupki ze sluzem też występują niby przy ząbkowaniu:)
 
Kup sobie żel lub krem z zyworodka, u nas super załatwił problem, do tego kąpiel i balsam z emolium
 
reklama
Moj syn miał podobne. Lekarz zalecał co chwilę inna masc lub krem. Nic nie działało. W końcu coś mnie natchnęło i nasmarowalam te miejsca bepanthemem baby na odparzenia, na drogi dzień jak ręka odjął. Miejsce prawie wyleczone. Po kilku dniach stosowania znikło całkowicie.
 
Do góry