reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany skórne (uwaga załączone zdjęcia kupy, zmian skórnych)

reklama
Moj syn miał podobne. Lekarz zalecał co chwilę inna masc lub krem. Nic nie działało. W końcu coś mnie natchnęło i nasmarowalam te miejsca bepanthemem baby na odparzenia, na drogi dzień jak ręka odjął. Miejsce prawie wyleczone. Po kilku dniach stosowania znikło całkowicie.
Smaruje właśnie bepathenem ale sendisedrm i z lokci faktycznie zeszlo niedawno. Dzis spróbuję plecki tym bepathenem zwykły faktycznie 😊
 
Zasuszalas te zmiany pudrem? Bo wiem ze lojotokowe sie zasusza a atopowe nawilza
Wiesz co ,ja miałam na buzce, ja to swedzialo, i ja dostalam od dermatolog, antybiotyk w maśći, zeszło i teraz jak coś to smaruje kremem z wit a i e, ale na szczęście rzadko wraca i nie w takim naterzeniu , ogólnie moja ma atopowa skórę, i jak pojawi się coś na raczkach czy nóżkach, to wtedy ta zyworodka smaruje i raz dwa znika
 
Wiesz co ,ja miałam na buzce, ja to swedzialo, i ja dostalam od dermatolog, antybiotyk w maśći, zeszło i teraz jak coś to smaruje kremem z wit a i e, ale na szczęście rzadko wraca i nie w takim naterzeniu , ogólnie moja ma atopowa skórę, i jak pojawi się coś na raczkach czy nóżkach, to wtedy ta zyworodka smaruje i raz dwa znika
Ale to Wam się tak bez powodu pojawia czy alergia na cos?
 
Ale to Wam się tak bez powodu pojawia czy alergia na cos?
Pediatra że białko, zmieniliśmy mleko na bebilon dha masakra ,mala ulewala ,nie chciała jeść , zero poprawy, pojechaliśmy do Pani dermatolog i ona że, lzp i atopowka, kazała wrócić do starego mleka , i te maść i przeszło
 
Kochana jak dla mnie w kupie jest krew. U nas to wyglądało podobnie... jeśli chodzi o dietę matki karmiącej to niestety alergeny w mleku utrzymują się ok 7 tyg :( ja byłam na diecie 14 tyg ! Nie jadłam już praktycznie nic bo doszłam do momentu ze miałam wrażenie ze wszystko szkodzi :( za rada koleżanki zrobiłam badanie na nietolerancję laktozy i wyszło ;/ podawałam do każdego karmienia delikol , zaczęłam wracać do produktów , kupy się poprawiły nietolerancja minela. Placki na ciele suche tez miał takie, zeszły dopiero niedawno..
 
Kochana jak dla mnie w kupie jest krew. U nas to wyglądało podobnie... jeśli chodzi o dietę matki karmiącej to niestety alergeny w mleku utrzymują się ok 7 tyg :( ja byłam na diecie 14 tyg ! Nie jadłam już praktycznie nic bo doszłam do momentu ze miałam wrażenie ze wszystko szkodzi :( za rada koleżanki zrobiłam badanie na nietolerancję laktozy i wyszło ;/ podawałam do każdego karmienia delikol , zaczęłam wracać do produktów , kupy się poprawiły nietolerancja minela. Placki na ciele suche tez miał takie, zeszły dopiero niedawno..
Nie nie, krwi nie ma, może tak na zdjęciu wyszło, jedynie sluz. Ooo a ile macie miesięcy? Kiedy wyszła u Was ta nietolerancja? Były bóle brzuszka?
 
Obserwuj to dokładnie bo takie ciemne pasma to jest naprawdę krew. U nas tak było, najpierw śluz i takie ciemne, później czerwone kropki już. Poza tym nic nie dolegało, ani brzuszek nie bolał ani nic. Cycozerca , przybierał aż nadto na wadze :) problemy zaczęły się ok 7-8 tyg. Przeszło po rozszerzaniu diety. Tyle miesięcy to trwało, ze prawie osiwialam haha
 
Obserwuj to dokładnie bo takie ciemne pasma to jest naprawdę krew. U nas tak było, najpierw śluz i takie ciemne, później czerwone kropki już. Poza tym nic nie dolegało, ani brzuszek nie bolał ani nic. Cycozerca , przybierał aż nadto na wadze :) problemy zaczęły się ok 7-8 tyg. Przeszło po rozszerzaniu diety. Tyle miesięcy to trwało, ze prawie osiwialam haha
My niebawem to znaczy za miesiąc diete rozszerzamy więc zobaczymy czy cos sie zmieni. U Nas też właśnie bez boli brzuszka, kupka raz dziennie. No nic będę obserwować, dziękuję za pomoc 😊
 
reklama
Obserwuj to dokładnie bo takie ciemne pasma to jest naprawdę krew. U nas tak było, najpierw śluz i takie ciemne, później czerwone kropki już. Poza tym nic nie dolegało, ani brzuszek nie bolał ani nic. Cycozerca , przybierał aż nadto na wadze :) problemy zaczęły się ok 7-8 tyg. Przeszło po rozszerzaniu diety. Tyle miesięcy to trwało, ze prawie osiwialam haha
Myślałam nad mm, ale niestety wychodzą nam ząbki i mała komplet nie toleruje butli..
 
Do góry