reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany w piersiach USG

Natasza27

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
2 366
Hej, miała któraś z Was zmiany łagodne w piersiach? Jestem po poronieniu w 10/2020 i 01/2021. Miesiączki nieregularne teraz. Byłam dziś na USG kontrolnym. Mam dwie zmiany. Lekarz twierdzi, że łagodne i nie ma się czym martwić, ale idę z tym w poniedziałek do specjalisty. W tym cyklu mieliśmy się starać. I będziemy mam nadzieję bo przyjmuje Encorton i mamy zielone światło.
Opis w załączniku.
IMG_20210527_163508.jpeg
 
reklama
Ja z lewej na 12tej mialan torbiel 3mm lekarka wykonujaca USG powiedziala ze kontrol za rok i ze prwnie do tehi czasu zniknie sama, bo to maleństwo i nie ma sie czyn przejmować. Ja oczywiście juz sie denerwuje co bedzie w lipcu na kontroli. Tez chcemy zacząć sie starac i cokolwiek mnie zabili to juz sie boje ze cos w tej piersi jest. Malo tego mam tez torbielki na tarczycy i powiekszony wezel chlonny. Kolejne USG przede mna i tez stres mam na maksa.
 
Do góry