reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany w wyglądzie pazdżiernikowych mam

reklama
O ja też zauważyłam włoski od dołu do pępka (tam gdzie powinna być kreska,a jeszcze jej nie ma).W ogóle szybciej włoski rosną na golonych miejscach, czyli nogach, pachach itp. Czyli wg.mnie w organiźmie jest więcej hormonów męskich :) Ale to moja teoria, bo tak naprawdę to nasze organizmy przechodzą rewolucję hormonalną)
 
U mnie woloski rosna o wiele wolniej ale do pepka tez urosly. Paznokcie natomiast mi bardzo stwardnialy i przestaly sie lamac( ciesze sie ze nie mam juz tipsow bo moje sa tesik ladne). Jedyne co nie lubie to codzienne poranne krostki i pryszcze :mad: Plus-oznacza to dziewczynke ;)
 
U mnie cera dużo ładniejsza niż przed ciążą

Zawsze miałam jakieś plamki i krostki i wypryski

A teraz cisza + włoski czyli hormony męskie ....... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
U mnie wsloski tak jakos stanely w miejscu , fakt odrastaja szybciej ale jakos w miare nie rzucaja sie zbytnio ;) .. paznokcie tak jak u Paulinki zrobily sie jeszcze bardziej mocne ... i szybko rosna ... no i te krostki  ::) ... zwlaszcza pojawiaja sie w momencie kiedy powinnam dostac miesiaczke , ale w sumie sa caly czas ukryte ;) ... zobaczymy co dalej :)
 
Zawsze miałam suchą skórę bez tendencji do wyprysków a teraz mam ich całe mnóstwo skóra też mi się jeszcze bardziej łuszczy chociaż wcieram w nią tonę oliwki ::) , włoski trudno powiedzieć bo przedtem używałam depilatora a teraz golę się maszynką :laugh:.Dziewczyny co z farbowaniem włosów słyszałyście coś na ten temat?
 
Loja ja zafarbowalam ... oczywiscie wczesniej spytalam gin ;) ... nie miala zadnych przeciwskazan :)
 
A mnie się chyba zaczyna pojawiać ta kreseczka na brzuchu. Na razie jest jeszcze jaśniutka ale wcześniej nie było jej wcale... Ciekawe czy ściemnieje. Włosy rosna szybciej i... co raz mocniejsze! Bo na początku mi takie słabiusieńkie rosły. Cera raz super raz gorsza. A paznokcie tez mi sie chyba jeszcze bardziej wzmocniły :)
 
reklama
Dzięki Monika :D To było właśnie jedno z pytanek o które zapomniałam się zapytać będąc u gina ;D
 
reklama
Do góry