)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Zmiany

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Miasto
O...
Rozwiązania
0
Przeniosłam pogaduchy na zamknięty.
Myślę, że tak będzie większy porządek i nie będziemy musiały latać po kilku wątkach, żeby opisać coś, czego nie powinni widzieć wszyscy.

Nie wiem, co zrobić z pozostałymi, w miarę aktywnymi, tematami.
Macie jakieś propozycje?

reklama

maarta100

Szczęśliwa mamusia
Rozwiązania
0
Joaśka super!! teraz będziemy rozmawiac tylko na zamknietym, to nam da większą swobodę:tak:

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Rozwiązania
0
Myśle, że reszta może zostac na otwartym. I tak pewnie będziemy prawie wszystko obgadywać na pogaduchach, a inne umrą śmiercią naturalną. No moze poza humorem itp.

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
dopiero zisiaj zauwazylam ze pogaduchy sa na zamknietym :-)
wydaje sie ze tak bedzie dobrze ... teraz swobodnie mozna tam gadac o wszystkim i o niczym :)

Rozwiązania
0
Witam Wszystkich!

Jestem tutaj nowa, zarejestrowałam się przed chwilką ;-) po przeczytaniu pewnej starej wypowiedzi Idzi... Idzia - dałaś mi nadzieję, którą wczoraj odebrała mi lekarka :tak: próbowałam wysłać do Ciebie wiadomość - nie wiem czy mi się udało...
Czy mogłabyś się do mnie odezwać na priwie lub na maila?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry