reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2005
Postów
5 898
Miasto
O...
Przeniosłam pogaduchy na zamknięty.
Myślę, że tak będzie większy porządek i nie będziemy musiały latać po kilku wątkach, żeby opisać coś, czego nie powinni widzieć wszyscy.


Nie wiem, co zrobić z pozostałymi, w miarę aktywnymi, tematami.
Macie jakieś propozycje?
 
reklama
Joaśka super!! teraz będziemy rozmawiac tylko na zamknietym, to nam da większą swobodę:tak:
 
Myśle, że reszta może zostac na otwartym. I tak pewnie będziemy prawie wszystko obgadywać na pogaduchach, a inne umrą śmiercią naturalną. No moze poza humorem itp.
 
dopiero zisiaj zauwazylam ze pogaduchy sa na zamknietym :-)
wydaje sie ze tak bedzie dobrze ... teraz swobodnie mozna tam gadac o wszystkim i o niczym :)
 
Witam Wszystkich!

Jestem tutaj nowa, zarejestrowałam się przed chwilką ;-) po przeczytaniu pewnej starej wypowiedzi Idzi... Idzia - dałaś mi nadzieję, którą wczoraj odebrała mi lekarka :tak: próbowałam wysłać do Ciebie wiadomość - nie wiem czy mi się udało...
Czy mogłabyś się do mnie odezwać na priwie lub na maila?
 
Do góry