reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmieniajace sie AFI na przestrzeni kilku dni.

Roksi98

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2018
Postów
600
Cześć kochane.
Bylam w szpitalu w piatek z powodu bolu brzucha jak na miesiaczke I podejrzeniem o saczenie sie wod plodowych.. w szpitalu AFI wynosilo 15, stwierdzili, ze nie wody, ze infekcja.. jednak mnie po tylu dniach nadal to niepokoilo I poszlam ponownie do ginekologa, ale prywatnie I AFI wynosi 12. Czy ktos mi to moze wytlumaczyc? Lekarz powiedzial, ze mam sie nie denerwowac, bo dziecko pije I wydala plyn, ze wchlania przez skore, ze wody plodowe w ciagu doby sa wymieniane kilka razy I zebym wiecej pila I ze gorzej by bylo gdyby AFI Spadlo do 7.. I powiedzial ze za 1,5 tyg dopiero moge isc do ginekologa, jednak mnie to nadal niepokoi. A jak mu powiedzialam, ze mialam dzis mokra bielizne cala to on stwierdzil, ze to by bylo bardziej chlusniecie niz co innego. I jak ja mam wytrzymac do 26.06? :( prosze pomozcie. :(
 
reklama
Kup sobie w aptece takie wkładki do sprawdzenia czy to na pewno wody, bedziesz wiedziec czy to na pewno wody.
 
Kup sobie w aptece takie wkładki do sprawdzenia czy to na pewno wody, bedziesz wiedziec czy to na pewno wody.
Wlasnie probowalam je kupic I za bardzo nie moge ich dostac I nie wiem czy jechac do szpitala czy co? Bo troche jednak sie niepokoje, a mam tez wersje, ze do dzisiaj moglobyc dobrze I nagle dzisiaj, bo dzisiaj tak wiecej poczulam polecialo I spadlo do 12?
 
To jedź do szpitala. ja uwazam, ze lepiej 10 razy jechać bez potrzeby niż raz za mało.
Tez o tym mysle.. chociaz u mnie twierdza wszyscu ze przesadzam, a ostatnio jak pojechalam.do szpitala I mowilam o tych bolach I o wydzielinie to oni nie zrobili mi isg od razu tylko po 8h ;/
 
Bóle jak na okres jeśli nic innego się nie dzieje są normalne .Macica cały czas rośnie. Przed ciąża ma kilka gram do porodu kilo.
Jesteś szczupła ? Mnie pół ciąży brzuch tak bolał oczywiście sprawdzałam. Lekarz mówil że Macica rosla i jeszcze jak jestem szczupła to mogę bardziej to czuć. Oczywiście nie zawsze jest regula,że tylko szczupłe.
Czasem spać nie mogłam w nocy .
Magne b6 mi bardzo pomagał jako jedyny :)
Jeśli sprawdzili i ok to bądź spokojna .Kup sobie wkładki w każdej aptece są .
A wydzielina jaka ? Bo wiesz wody są przezroczyste a wydzielina w ciąży biała i dużo to normalny objaw .Szyjka wydziela więcej sluzu aby drogi rodne chronić przed infekcjami.Ja cała ciążę z wkładka chodziłam :).
Zawsze możesz pojechać jeśli naprawdę czujesz się niespokojna ,oni popadają a sprawdźc musza.Porządny lekarz nie powinien olać tylko uspokoić
A nie możesz jechać do swojego giną?
 
Witajcie dziewczyny !
Mam problem a mianowicie brak miesiączki dziesiąty dzień, dzisiaj rano zrobiłam test i wykazał,że nie jestem w ciąży,tydzień przed planowanym okresem miałam delikatnie różowe plamienia.Zawsze miałam regularny okres,mam 23lata,żyję praktycznie bez stresu,nie biorę żadnych leków,nie uprawiam sportu,odżywiam się prawidłowo.Nie mam żadnych objawów przybiżania się okresu (czyli bóle piersi,bóle podbrzusza). Czy któraś z was miała podobny problem? przyznam,że nie garnę się do chodzenia po lekarzach
 
Bóle jak na okres jeśli nic innego się nie dzieje są normalne .Macica cały czas rośnie. Przed ciąża ma kilka gram do porodu kilo.
Jesteś szczupła ? Mnie pół ciąży brzuch tak bolał oczywiście sprawdzałam. Lekarz mówil że Macica rosla i jeszcze jak jestem szczupła to mogę bardziej to czuć. Oczywiście nie zawsze jest regula,że tylko szczupłe.
Czasem spać nie mogłam w nocy .
Magne b6 mi bardzo pomagał jako jedyny :)
Jeśli sprawdzili i ok to bądź spokojna .Kup sobie wkładki w każdej aptece są .
A wydzielina jaka ? Bo wiesz wody są przezroczyste a wydzielina w ciąży biała i dużo to normalny objaw .Szyjka wydziela więcej sluzu aby drogi rodne chronić przed infekcjami.Ja cała ciążę z wkładka chodziłam :).
Zawsze możesz pojechać jeśli naprawdę czujesz się niespokojna ,oni popadają a sprawdźc musza.Porządny lekarz nie powinien olać tylko uspokoić
A nie możesz jechać do swojego giną?
Nie jestem szczupla, ale nie przytylam wrecz schudlam.
Dzisiaj poszlam pytac o paski.to.Nie mieli.
No.wlasnie chodzi o tox ze ja non stop mam przezroczysta wodnista wydzieline I biore macmiror na infekcje, ale dzisiaj zmoczyly mi sie.majtki cale I bylam u gina to.mi tak powiedzialx a on nie.ma jak sprawdzic czy pecherz plodowy jest szczelny. Wiem, ze moge jechac, ale jak Bylam ostatnio to zbadali mnie dopiero po 8h jak chlopak poszedl sie upomniec. Moge, ale on mnie umowil dopiero na 26 czerwca nie szybciej.
 
Nie jestem szczupla, ale nie przytylam wrecz schudlam.
Dzisiaj poszlam pytac o paski.to.Nie mieli.
No.wlasnie chodzi o tox ze ja non stop mam przezroczysta wodnista wydzieline I biore macmiror na infekcje, ale dzisiaj zmoczyly mi sie.majtki cale I bylam u gina to.mi tak powiedzialx a on nie.ma jak sprawdzic czy pecherz plodowy jest szczelny. Wiem, ze moge jechac, ale jak Bylam ostatnio to zbadali mnie dopiero po 8h jak chlopak poszedl sie upomniec. Moge, ale on mnie umowil dopiero na 26 czerwca nie szybciej.
Ja to miała. takiego giną że kiedy chciałam. to dzwoniłam pisałam przyjeżdżałam..jak nie ma jak sprawdzić? To .nie widzi na usg ? a w szpitalu jak sprawdzają?
Jak leżałam w szpitalu to właśnie jedna dziewczyna była dllluuuuugo w szpitalu bo wody się saczyly i chcieli aby jak najdłużej wytrzymała bo było wcześnie jeszcze chyba 28 tydz miała jak ja
Kochana tyle czekałas na izbie czy jak ??? te 8 godzin? jak coś matkę niepokoi to są dupa od...żeby do sprawdzić a jak nie to borute zrobić ..Lepiej dmuachać na zimne i być spokojnym.
Bo czasem jak matka się nie upomni to..
 
reklama
Ja to miała. takiego giną że kiedy chciałam. to dzwoniłam pisałam przyjeżdżałam..jak nie ma jak sprawdzić? To .nie widzi na usg ? a w szpitalu jak sprawdzają?
Jak leżałam w szpitalu to właśnie jedna dziewczyna była dllluuuuugo w szpitalu bo wody się saczyly i chcieli aby jak najdłużej wytrzymała bo było wcześnie jeszcze chyba 28 tydz miała jak ja
Kochana tyle czekałas na izbie czy jak ??? te 8 godzin? jak coś matkę niepokoi to są dupa od...żeby do sprawdzić a jak nie to borute zrobić ..Lepiej dmuachać na zimne i być spokojnym.
Bo czasem jak matka się nie upomni to..
No wlasnie ja tez myslalam ze mam teraz zaczal mbie olewac. No jak na usg zobaczysz czy wtorek owodniowy jest szczelny? Oni tylko widza ile jest plynu owodniowego. W szpitalu na jednym tylko I wylacznie usg sprawdzili wody a tak to 2vrazy paskami sprawdzali. 28 tydz a 19 to jednak jest roznica. Nie czekalam na izbie 8h tylko przyjeli poszlam na sale I chlopak do nich kiedy ja bede miec jakiekolwiek usg, a te pielegniarki ze ma isc sie zapytac lekarza, a nie soe drze to po godzinie przyszedl. Bylam tam o 10 a usg zrobili mi dopiero o 18 I nawet nie wiem czy sprawdzili wtedy wody. Wiem wlasnie... a nie wiem czy jak pojade teraz np to czy cokolwiek by zrovili
 
Do góry