reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zmniejszenie bólu piersi w 5tc

Nataliaa97

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hejka :)
Ostatnio mnie uspokoiłyście, więc i teraz mam nadzieję, że uspokoicie :)
Nie chcę panikować i szukać problemów, ale chciałabym Was zapytać o zdanie.
Od samego początku ciąży, jeszcze przed terminem @ miałam wrażliwe piersi jak zawsze. Teraz zauważyłam, że moja wrażliwość zmniejszyła się. Sutki prawie wgl nie bolą, a piersi bolą jak dotykam. Że może to oznaczać coś niedobrego to wiem, ale czy zawsze trzeba się tym przejmować. Moimi jedynymi objawami to były bóle podbrzusza, krzyża, wrażliwość piersi. Pojawiały się co jakiś czas również zawroty głowy i czasami lekka zgaga. Ale bardzo męczyły mnie przez najbliższe dnie zaparcia i gazy. Troszkę się z nimi uporałam i już tak nie dokucza, mogę sie normalnie wypróżnić, może nie ma szału ale zawsze coś. Wczoraj i dzisiaj doszła senność i częstomocz. Czasami wydaje mi się, że jest jeszcze bardzo wcześnie na większe objawy dlatego nie chcę doszukiwać się czegoś złego i panikować ale zmartwiły mnie trochę te piersi :( Wizytę mam w poniedziałek. Jak myślicie - mam się czym przejmować ? czy na spokojnie czekać do poniedziałku ? :)
Dodam, że nie przestałam mierzyć temperatury i ciągle utrzymuje się ona na tym samym poziomie czyli ponad 37 stopni.

Ostatnia edycja:
reklama

Lisa_

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hejka :)
Ostatnio mnie uspokoiłyście, więc i teraz mam nadzieję, że uspokoicie :)
Nie chcę panikować i szukać problemów, ale chciałabym Was zapytać o zdanie.
Od samego początku ciąży, jeszcze przed terminem @ miałam wrażliwe piersi jak zawsze. Teraz zauważyłam, że moja wrażliwość zmniejszyła się. Sutki prawie wgl nie bolą, a piersi bolą jak dotykam. Że może to oznaczać coś niedobrego to wiem, ale czy zawsze trzeba się tym przejmować. Moimi jedynymi objawami to były bóle podbrzusza, krzyża, wrażliwość piersi. Pojawiały się co jakiś czas również zawroty głowy i czasami lekka zgaga. Ale bardzo męczyły mnie przez najbliższe dnie zaparcia i gazy. Troszkę się z nimi uporałam i już tak nie dokucza, mogę sie normalnie wypróżnić, może nie ma szału ale zawsze coś. Wczoraj i dzisiaj doszła senność i częstomocz. Czasami wydaje mi się, że jest jeszcze bardzo wcześnie na większe objawy dlatego nie chcę doszukiwać się czegoś złego i panikować ale zmartwiły mnie trochę te piersi :( Wizytę mam w poniedziałek. Jak myślicie - mam się czym przejmować ? czy na spokojnie czekać do poniedziałku ? :)
Dodam, że nie przestałam mierzyć temperatury i ciągle utrzymuje się ona na tym samym poziomie czyli ponad 37 stopni.
Cześć, nie chce Cię straczyc, ale w moim wypadku zmniejszenie się objawów sugerowało zatrzymanie serduszka, było to w 8 tygodniu. Też mnie piersi bolały mniej i wtedy właśnie kropka odeszła.. Ale tak jak mówią każdą ciaza i każda kobieta jest inna.. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze

Nataliaa97

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzięki za odpowiedź.
Jestem zdania, że co ma być to będzie. Jeden tylko wie co będzie dla mnie najlepsze. Jeśli dostaliśmy to dziecko to i tak już dla nas cud i jesteśmy szczęśliwi. Pragnę aby wszystko było w porządku, dbam o siebie jak mogę, ale nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Chciałam usłyszeć opinie właśnie od kogoś kto to przeszedł, albo kogoś z większym doświadczeniem.

Madzialena07

Rozwiązania
0
Ja byłam w dwóch ciążach, w pierwszej piersi bolały mnie cały czas, niestety ciaza skończyła się zle, ale problemy zaczęły się dopiero później. W drugiej ciąży piersi potrafiły mnie jednego dnia bolec, być nabrzmiałe, a kolejnego dnia się zmniejszyć i nie bolały w ogóle, a ciaza bezproblemowa 😊 także u mnie niepowodzenie było w ciąży, w której ból był cały czas. Nie ma chyba na to reguły 😉

Morphi

Rozwiązania
0
Mnie piersi bolaly tylko na samym początku w okolicach terminu okresu, potem w ogole przestały i do teraz nie bolą a juz 36tc

reklama

Nataliaa97

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja byłam w dwóch ciążach, w pierwszej piersi bolały mnie cały czas, niestety ciaza skończyła się zle, ale problemy zaczęły się dopiero później. W drugiej ciąży piersi potrafiły mnie jednego dnia bolec, być nabrzmiałe, a kolejnego dnia się zmniejszyć i nie bolały w ogóle, a ciaza bezproblemowa 😊 także u mnie niepowodzenie było w ciąży, w której ból był cały czas. Nie ma chyba na
to reguły 😉
Dokładnie, nie ma reguły. Bede czekac cierpliwie na termin do ginekologa i tyle 🙂 bez paniki. Dziekuje.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Zmniejszenie ilości śluzu Staramy się 2
Mg94 Zmniejszenie sie mdlosci po przeziebieniu Ciąża, poród, połóg 0
S ciąża, zmniejszenie ilości godzin, jaka umowa? Porady prawnika 11
monia~ umowa na czas określony, zmniejszenie etatu Porady prawnika 2
I Zmniejszenie etatu po macierzyńskim Porady prawnika 1
elusl Zmniejszenie etatu przez męża podczas urlopu macierzyńskiego Porady prawnika 2
elusl Zmniejszenie etatu do 3/4, a przerwa na karmienie Porady prawnika 3
M dziwny smak mleka nagłe zmniejszenie laktacji Porady położnej 1
Angelus3376 Zmniejszenie etatu po urlopie macierzyńskim - bardzo proszę o pomoc Porady prawnika 1
willsonka zamiast wychowawczego zmniejszenie etatu Porady prawnika 3
D Brak bólu owulacyjnego Staramy się 6
A Brak bólu piersi po zabiegu Potrzebuję porady 6
pchelka10.05 Brak bólu piersi czy to normalne? Ciąża, poród, połóg 5
L4dY-bIrd Urodzimy razem - warsztat o niefarmakologicznych metodach łagodzenia bólu porodowego Ogłoszenia - Dolny Śląsk 0
K Poród siłami natury, sposoby łagodzenia bólu, porady i ciekawostki :) Archiwum sierpień 2012 487
A Ankieta do oceny odczuwania bólu porodowego Ciąża, poród, połóg 10
Zuz-Inka Rodzić bez bólu!!! - list do ministra Ciąża, poród, połóg 25
W Czy poród bez bólu jest naprawdę możliwy? Ciąża, poród, połóg 62
A wymioty przy bólu gardła? Zdrowie 8
Sokzzuka Ból piersi po okresie Staramy się 4
Madziuska324 Ból piersi Potrzebuję porady 23
Judyta86 Jak odstawic roczne dziecko od piersi?? Potrzebuję porady 5
I Zapalenie piersi- antybiotyk, cefuroksym #Zinnat Potrzebuję porady 6
Kazumi Słaby wypływ mleka z jednej piersi Potrzebuję porady 3
A Synek ciągnie z jednej piersi Potrzebuję porady 3
S Wyrzuty sumienia przed odstawieniem od piersi Potrzebuję porady 36
K Czy przy drugiej ciąży piersi zwiększają swój rozmiar? Ciąża, poród, połóg 10