reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmniejszone odczuwanie bólu piersi 5tc

Dołączył(a)
31 Październik 2023
Postów
4
Cześć Dziewczyny! Jak w temacie, zaczynam 5 tydzień ciąży, do lekarza jestem umówiona dopiero za dwa tygodnie. Dzisiaj rano zauważyłam, że piersi prawie przestały być wrażliwe jak do tej pory. Jestem po jednym poronieniu i boję się, że teraz to możne oznaczać to samo. Miałyście podobnie?
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Jak w temacie, zaczynam 5 tydzień ciąży, do lekarza jestem umówiona dopiero za dwa tygodnie. Dzisiaj rano zauważyłam, że piersi prawie przestały być wrażliwe jak do tej pory. Jestem po jednym poronieniu i boję się, że teraz to możne oznaczać to samo. Miałyście podobnie?
Popieram to co napisała seremida.
U mnie akurat było tak jak Ty opisujesz. Piersi przestały boleć, być wrażliwe. Bałam się i byłam pewna, że to koniec. Zwłaszcza, że za mną były 3 poronienia. Ale z tej właśnie ciąży mam dziś synka 🙂
 
Stresuję się, bo pierwszą ciążę poroniłam wcześnie i bez objawowo. Nie miałam żadnego plamienia, nie bolał mnie brzuch tylko właśnie objawy ustały. Wtedy nie miałam pojęcia co to może zwiastować. Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
W 2 ciąży która zakończyła się szczęśliwie porodem zdrowej córki przestałam magle odczuwać jakiekolwiek objawy na bite 10 dni. U lekarza spodziewałam się najgorszego zwłaszcza ze babka się zamyśliła i z minutę nic nie mówiła. W 1 ciąży zarodek przestał się rozwijać 2 tygodnie przed ostatnia wizyta a ja objawy miałam jeszcze po łyżeczkowaniu. Rozumiem Twój stres ale niestety objawy nie są wyznacznikiem.
 
Do góry