reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

znacie fotografa...

Dołączył(a)
4 Listopad 2008
Postów
12
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Czy znacie fotografa, który w Warszawie albo okolicach robi zdjęcia dzieciom i ma do nich podejście i świetny warsztat? Chciałabym zrobić prezent na chrzest.
 
reklama
Dołączył(a)
5 Listopad 2009
Postów
2
Rozwiązania
0
ja znam świetnego fotografa , który ma boskie podejście do dzieci. widziałam u znajomych albumy z sesji (mają malucha rocznego, czterolatka i trzynastoletnią córkę). podobno dogadał się z każdym dzieciakiem. robi zdjęcia też w domach, jeśli się chce u siebie. przyjeżdża z lampami i całym sprzętem.

jeśli jesteście zainteresowane, to się dowiem o namiary.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry