reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znacie jakiś szampon wzmacniający?

Włosy wzmocnić możesz przez odpowiedni tabletki. Wybierz sie do apteki, a tam Ci doradzą. A jeśli chodzi o pielęgnację to polecam kosmetyki z loreal.

 
reklama
Z olejkiem arganowym i skrzypem polnym to nie taka prosta sprawa. Tani olejek z supermarketu działa odwrotnie - przesusza. Skrzyp może uczulać. Wcierki też nie będą pasować każdemu, zwłaszcza jeśli ktoś ma bardzo wrażliwy skalp. Sama borykam się z moimi włosami od hohoho i nie mogę znaleźć na nie jak na razie metody. Dodam, że nie używam suszarek, prostownic itp. Wiadomo, że żeby wzmocnić włosy trzeba skupić się najpierw na dobrej diecie - bogatej w witaminy. I zaraz po tym druga ważna rzecz nawilżenie. Te dwie metody stosuję od dawna ale na razie nie widzę spektakularnych zmian.
 
Mam dobry szampon marki INOAR, to jest seria Doctor. Wybrałam taki o właściwościach regenerujących i jestem zadowolona, włosy wzmocniły się i są bardzo nawilżone, przestały się rozdwajać :)
 
WIesz co, ja mogę ci polecic szampony Korres - są rewelacyjne, no i do tego przygotowane z całkowicie naturalnych składników, wiec nie musisz obawiac się alergenów - ale trochę kosztują. Mozna je kupić trochę taniej w drogeriach internetowych, np. Link do: Damskie kosmetyki do pielęgnacji włosów w atrakcyjnych cenach. - Perfumeria.pl. Mimo wszystko jednak polecam, bo świetnie działają i perfekcyjnie wygładzają włosy. Do tego mają fajne zapachy np. lukrecjowy lub z wyciągiem ze słonecznika:d
 
Na moje włosy bardzo dobrze działają szampony Gliss Kur, są po nich błyszczące, wzmocnione i takie sypkie. Bardzo zaskoczył mnie ten efekt, bo dość długo nie umiałam się przekonać do tej marki.
 
reklama
reklama
Do góry