reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znacie płeć dziecka?

reklama
Ja w 1 ciazy bylam przekonana, ze nosze chlopca raz ze nastawili mnie wszyscy na to, dwa, juz sama bylam nastawiona. Jak na polowkowych gin powiedzial ze to corka to doznalam szoku, az mnie zatkalo teraz jestem przeszczesliwa ze mam coreczke, jest przekochana, i teraz po cichu licze na druga corke, choc Jak okaze sie chlopiec plakac nie bede. Teraz to mi wszystko jedno :)))
 
Ja mam termin 2 tyg po tobie a dzis pokazał mi wyraznie jajeczka i kielbaske hehehe
Chyba jednak b.duzo zalezy od lekarza i sprzętu

Tak, w pierwszej ciąży na I USG lekarz powiedział że absolutnie nic nie widać i on "nie wroży" i nikomu nie mówi jaka płeć, bo za wcześnie. A teraz też w I USG (inny lekarz, inna placowka) od razu jak przyłożył głowice to zapytał czy ma powiedzieć jaka płeć. Ale mimo wszystko średnio ufam tym I USG :p
 
Mi na prenetalnych (byłam 12+6)jeszcze przed samym usg powiedziała, ze nie mówi nigdy, bo to nie jest pewne i jest za wcześnie. Po czym sama sie sypneła, ze jest prawie calkowicie pewna, że to chłopczyk. Teraz tak sobie myśle, że wolałabym jednak, żeby nie mówiła, bo jak sie okaże inaczej, trochę sie rozczaruje, nastawiłam sie niestety ;)
Będę miała teraz usg to będzie 16+4, ale zastanawiam sie czy to i tak nie jest jeszcze za wcześnie na potwierdzenie..
 
reklama
Do góry