reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znalezione w sieci, czyli ciekawe i przydatne linki do artykułów i stron.

sergeevna

Pysiołkowa Mama
Dołączył(a)
9 Grudzień 2008
Postów
3 422
Miasto
West Midlands (UK)
Pozwoliłam sobie założyć ten temat, głównie z myślą o dzieleniu się fajnymi i przydatnymi informacjami znalezionymi w sieci ;-) Czasem natrafiamy na artykuły czy strony internetowe, które fajnie było by zachować i się nimi podzielić z innymi mamami. Tematyka linków luźna i dowolna ;-)

Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana za samowolkę i że też uznacie temat za fajny i przydatny :tak: Czekam na Wasze ciekawostki :-)

***

Położna Blog polskiej położnej, kobietka fantastycznie opisuje swoją pracę, ale też wyjaśnia ważne dla rodzących i ciężarnych kwestie i wątpliwości, jak np. nacinanie krocza, współpraca z rodzącą w trakcie akcji porodowej itp. itd ;-) Nie można się oderwać od czytania, bo ma świetny styl pisania :tak:


Znajdz imię dla Twojego dziecka - Dzieci.pl Wrzuciłam to już do tematu imion, ale dopisuję i tu, żeby nie zaginęło ;-) Świetny katalog imion dla dzieciaczków, długie i wyczerpujące opisy i charakterystyki


Dlaczego warto długo karmić dziecko piersią? - Dzieci są ważne Fantastyczny artykuł o karmieniu piersią :tak:
 
reklama
Bloga położnej uwielbiam:tak: Myślę, że to niezły pomysł na wątek, czasem podajemy sobie linki i potem ciężko je znaleźć w ogólnym wątku. Myślę, że fajnie by było gdyby osoba wklejająca gdzieś ważnego linka, podlinkowała go też tutaj z krótkim opisem czego dotyczył.:tak:
 
Do góry