reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znamie lub narosl na ciele!

Moniska

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2007
Postów
24
Miasto
Ireland
Chcialam zapytac czy moze ktores z waszych dziaciaczkow ma jakies znamie na ciele albo moze cos slyszalyscie?o takich znamiach?
Moj syn najpierw mial plamke czerwona potem ona zaczela rosnac,teraz odstaje i jest taka narosl czerwona,nie duza, lekarz mowi ze to mu uschnie ale mam pewne obawy?
moze ktoras z was slyszala o czyms takim?
 
reklama
Moniska wszystkie sparwy możesz poruszac na wątku głównym
ale jak już tu jestem to powiem ci że Kuba ma znamię na małym paluszku u stópki to naczyniak po urodzeniu był praktycznie niewidoczny teraz się powiększył i mocniej zczerwieniała ale lekarz mówi że duzo dzieci ma takie znamiona i że to zniknie z czasem a jeżeli nawet nie to nie ma to żadnych konsekwencji
a gdzie twój syn ma to znamię
i napisz coś więcej o synku jak ma na imię ile już ma miesięcy na wątku głównym co:-D
 
Popieram Grzechotke, napisz cos wiecej o sobie i swoim Dziubku:-)
A co do znamiom, moja Kaya od urodzenia ma na czole czerwona plamke i lekarka mi powiedziala, ze z czasem to zniknie ( i faktycznie juz mniej widac)
Natomiast ogolnie chyba sie zdarzaja rozne "trwale" zmamiona (sama mam takie od dziecinstwa na udzie). Nie wiem, czy cos z tym nalezy robic, ale z pewnoscia w jakis sposob nalezy obserwowac i nie zaszkodzi jak przy kontrolnej wizycie rzuci na to fachowym okiem lekarz. Ale chyba sam fakt posiadania znamienia nie powinien jakos szczegolnie niepokoic...
 
moja coreczka kochana jedyna i slodka ma znamie takaa jakby plaska ''myszke'' na glowce. urodzila sie z tym i lekarz powiedzial ze to nic groznego ale trzeba obserwowac wszelkie zmiany. a ze to jest nada plaskie i zmniejsza sie wraz z rosnieciem glowki to narazie sie nie mamy czym martwic. na racze ma tez taki ''paseczek'' delikatnie ciemniejszej skory ale nie wiem dokladnie co to jest bo wyglada jak opalenizna. moze to dlatego ze ma czarna raperska dusze :))
 
Moniska moja siostra urodziła się z taką czerwoną trochę odstajacą plamką na plecach, ale po kilku latach (chyba koło 6) zniknęło to.:tak:

No a moja Julia ma na policzku plamkę w kolorze o ton ciemniejszym od swojego koloru skóry. Pediatra twierdzi że taki jej urok, ale do dermatologa i tak się przejdę żeby potem nie było że to zaniedbałam... ;-):blink:
 
Wiem ,ze naczyniaki plaskie sa zupelnie normalne i moj Witek tez ma takich kilka od urodzenia.Z wiekiem mu to blednie ale jesli znamie rosnie i odstaje, moim zdaniem trzeba zglosic sie do dermatologa.To pewnie nic groznego ale jesli sie powieksza to lepiej usunac za wczasu.
 
Moja corcia urodzila sie z taka ciemna plama na glowce dokladnie z tylu glowy i na szyjce no i miala takze na czole ale tam bylo tylko widac jak np plakala lub jej bylo goraca to wted y jej to wychodzilo... Pytalam sie Pani doktor i powiedziala ze dzieci czasem dzieci sie rodza z czyms takim i nazywane jest to chwytem bociana czy cos takiego ze niby bocian niusl dziecko i dziobem trzymal za glowke i to jego dziob sie odcisnal wlasnie w tych miejscach .... No ne powiem logiczna teoria...
TEraz cora ma dlugie wloski i tego ne widac a na czole zniknelo calkowicie ...







 
reklama
Do góry