reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znamię u dziecka

Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję że to nic poważnego i że nie będzie więcej takich plamek.
trzeba obserwować dziecko po prostu, moi te plamki mają od urodzenia. Ale tylko te i więcej im nie wyskoczyło. Ja już niestety nie pamiętam jaka to może być choroba, ale z jedną plamka proszę nie panikować, tylko obserwować 😊
 
reklama
Rozumiem dziękuję za informację. A to jaka choroba genetyczna np? Przepraszam ale jestem z natury osoba panikarą jak chodzi o dziecko. Zaraz się denerwuje czy coś poważnego się nie dzieje
Proszę wyszukać pod hasłem „plamy kawa z mlekiem”. Jest dużo artykułów odnośnie choroby genetycznej, dla której mogą (ale nie muszą!) być charakterystyczne. Ja również panikowałam ale najważniejsze proszę pokazać pediatrze przy najbliższej wizycie i starać się nie panikować bo to rzadka choroba. Córce pojawiły się te plany i z wiekiem robiły się coraz bledsze. Taka jej uroda i w przypadku Pani dziecka zapewne również tak jest 😊 Dlatego bardzo proszę podejść z dużą rezerwą i się nie nakręcać. Jako mamy wiele rzeczy wyolbrzymiamy. I piszę to do Pani również z perspektywy mamy 11 tygodniowego szkraba 😉
Jakbym mogła doradzić to proszę to pokazać pediatrze i obserwować.
Dużo zdrówka!
 
Proszę wyszukać pod hasłem „plamy kawa z mlekiem”. Jest dużo artykułów odnośnie choroby genetycznej, dla której mogą (ale nie muszą!) być charakterystyczne. Ja również panikowałam ale najważniejsze proszę pokazać pediatrze przy najbliższej wizycie i starać się nie panikować bo to rzadka choroba. Córce pojawiły się te plany i z wiekiem robiły się coraz bledsze. Taka jej uroda i w przypadku Pani dziecka zapewne również tak jest 😊 Dlatego bardzo proszę podejść z dużą rezerwą i się nie nakręcać. Jako mamy wiele rzeczy wyolbrzymiamy. I piszę to do Pani również z perspektywy mamy 11 tygodniowego szkraba 😉
Jakbym mogła doradzić to proszę to pokazać pediatrze i obserwować.
Dużo zdrówka!
Serdecznie dziękuję za informację i rady 😍 pozdrawiam
 
Do góry