reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znieczulenie podpajęczynówkowe

Bubu93

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2019
Postów
70
Hej niedługo czeka mnie poród , możliwe że będę mieć cesarkę ale że mam nerwicę lękową bardo się boje tego znieczulenia bo mam wrażenie że dostanę wstrząs anafilaktyczny . Jedyne co wiem to możliwe że mam uczulenie na lidokainę i tyle co mam zrobić oszaleje
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarze na pewno wiedzą co robić. Ja też na pewno bym się bała. Tłumacz sobie że musisz urodzić nie ważne jak myślę że lepsze to znieczulenie niż ogólne uspanie. Staraj się szukać pozytywów. No i powiedz lekarzom o nerwicy. Żeby wiedzieli jak do Ciebie podejść z poczuciem humoru nie straszac Cie bardziej.
reklama
Lekarze na pewno wiedzą co robić. Ja też na pewno bym się bała. Tłumacz sobie że musisz urodzić nie ważne jak myślę że lepsze to znieczulenie niż ogólne uspanie. Staraj się szukać pozytywów. No i powiedz lekarzom o nerwicy. Żeby wiedzieli jak do Ciebie podejść z poczuciem humoru nie straszac Cie bardziej.
 
Rozwiązanie
Do góry