reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znieczulenie przy porodzie

Rodziłam z zzo i to było moje zbawienie, skurcze miałam od soboty 21 a urodziłam w niedzielę o 12 30, jak mi je podali o 8, to zasnęłam, bo po tych godzinach skurczy byłam mega wycieńczona, chwilami nawet miałam głupie myśli że już mam dość i niech mnie ktoś dobije... mąż biegał do lekarzy i namawiał na cc, bo zwijałam się z bólu. Co do partych, nie miałam takich problemów jak ktoś wcześniej pisał, po trzech synek był na świecie :-)
Parte to hardcore u mnie sie zaczely po jakis kilkunastu minutach po dojechaniu do szpitala ..myslalam ze mnie rozerwie jakby mi sie chcialo kupe tylko z tysiac razy mocniej tak to odczuwalam dobrze ze narzeczony ze mna byl wrr myślałam ze nie przeżyję haha teraz mozna sie posmiac ale wtedy...
Dobrze ze długo nie rodzilam...bo niektóre kobietki w takich bolach rodzą kilkanascie godzin
Ale najwazniesze ze szczęśliwie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuje wam wszystkie za odpowiedz, malutka jest już ze mną :D bez znieczulenia dałyśmy radę, mój porod rozpoczął się skurczami i rozwarciem 9 cm wiec nie było już czasu na Zzo :) Wszyscy w szpitalu w szoku włącznie ze mną, ze pierwiastka miała tak szybki porod
 
Dziękuje wam wszystkie za odpowiedz, malutka jest już ze mną :D bez znieczulenia dałyśmy radę, mój porod rozpoczął się skurczami i rozwarciem 9 cm wiec nie było już czasu na Zzo :) Wszyscy w szpitalu w szoku włącznie ze mną, ze pierwiastka miała tak szybki porod
gratulacje :)!
 
Dziękuje wam wszystkie za odpowiedz, malutka jest już ze mną :D bez znieczulenia dałyśmy radę, mój porod rozpoczął się skurczami i rozwarciem 9 cm wiec nie było już czasu na Zzo :) Wszyscy w szpitalu w szoku włącznie ze mną, ze pierwiastka miała tak szybki porod
To ja mialam tak samo tyle ze na 8 tez zdziwieni:)
Gratulacje mamusiu:-) Duzo zdrowka dla Ciebie i dzidzi:)
 
Do góry