reklama

Znieczulenie?

Od
24 Kwiecień 2009
Odpowiedzi
0
Ja szans na znieczulenie nie miałam, taka polityka szpitala. Szkoda bo SN to złe wspomnienie, które może by było znośniejsze bez bólu. Pierwszy poród CC i w momencie gdy zrobiono mi ZOO to było miłe uczucie gdy przestaje boleć. Przy porodzie SN się nacierpiałam do tego miałam rzucanie na brzuch i vacuum także czy czułam skurcze czy nie i tak poród nie postępował a co cierpiałam to moje.

reklama
Od
18 Wrzesień 2018
Miasto
Kłodzko
Odpowiedzi
1
Rozmawiałam na ten temat z lekarzem i on właśnie mnie powiadomił o tym znieczuleniu, że jeśli akcja zaczełaby się sama to z moim ciśnieniem lepiej będzie jeśli znieczulenie dostanę. Nie wiem dlaczego i czy to ma jakiś wpływ.
myślę, że powinnaś dopytać lekarza. Moim zdaniem, jeśli masz wysokie ciśnienie, to ból je jeszcze podniesie i tutaj ryzyko. Miałam znieczulenie, nie wpłynęło na opóźnienie faz porodu, nie dostałam drugiej dawki, żeby nie spowolnić akcji, ale i tak skończyło się cc, bo mały był niemały i owinięty.

Od
7 Sierpień 2018
Odpowiedzi
5
myślę, że powinnaś dopytać lekarza. Moim zdaniem, jeśli masz wysokie ciśnienie, to ból je jeszcze podniesie i tutaj ryzyko. Miałam znieczulenie, nie wpłynęło na opóźnienie faz porodu, nie dostałam drugiej dawki, żeby nie spowolnić akcji, ale i tak skończyło się cc, bo mały był niemały i owinięty.
Myślę, że ogólnie nie będzie potrzeby podawania znieczulenia bo do 2 lutego już nie daleko więc pewnie wytrzymam do cc :)

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test