reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znikający zarodek?

Tak, 17. Prowadziłam kalendarzyk, ale niestety tylko na telefonie, pózniej sie zepsuł i nie odzyskałam danych :( teraz jak tal dłużej myśle, to jednak nie był taki regularny. Chyba tak mi sie wydawało dopóki nie potrzebowałam wiedzieć, kiedy mi sie zaczyna i kończy... Tzn pamietam ze zazwyczaj zaczynał mi sie na pocZatku miesiąca, miedzy 3, a 7 dniem, ale tak naprawde zdarzały sie takie miesiące, kiedy był jeszcze pózniej... Sama juz nie wiem jak to wszystko jest :(
 
reklama
Hmm inaczej by było jakby trzech lekarzy powiedziało ze nic nie widać a nie tamta ze widzi i jeszcze serduszko no ale sama mówiłaś ze widziałaś na własne oczy wiec Cię nie oklamala ..i to jest dziwne
Hmm nie ma co gdybać idz na wizytę i wszystkiego się dowiiesz na 100%
Mam nadzieje ze spanie Ci kamień z serca jak wyjdziesz z gabinetu:)
 
Co do tego co pisałaś ze dziewczyna pisała ze jeden powiedział ze 10 drugi ze 5 zobacz sobie jaka jest różnica między tyymi tygodniami poczytaj sobie.lekarz mierzy na tym etapie zarodek.
I według pomiarów wychodzi tydzień.
Chyba ze była u niewidomego:)
A pozatym w 5 tygodniu jest przeważnie sam pęcherzyk
On się pojawia gdzieś w 6 i się nie rusza a w 10 jest juz większy i to o wiele i juz normalnie jest w ruchu.
Także taka pomyłka jest niemozliwa.
Chyba ze lekarz nie odroznia pecherzyka od zarodka
Szkoda ze u Ciebie takie zamieszanie
bo bys zobaczyła krok po kroku i nie wierzyła w takie bzdety:)
Radzę nie czytać nic w internecie:)
Daj znać jak po usg i jak beta:)
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie tak jak mówisz Agnesis juz powinien byc zarodek z bijacym serduszkiem ja mialam ponad 11 tys betę to juz widziałam zarodek i tetno.
 
Ale tez na usg nie byłam od tygodnia. Teraz mam nadzieje tylko ze po prostu ciąża jest młodsza, ze wszystko jest okej...
 
reklama
Przy pustym jaju beta bardzo słabo rośnie a pozamaciczna wydaje mi się ze by jej lekarka powiedziała bolaloby ja cos krawawienie by bylo moze no ale tu niby byl zarodek.....hmm nie wiem dla mnie ta sytuacja tez jest dziwna.

W ogóle pisze po raz któryś z kolei do koleżanki i dalej mnie nie rozumie
Co Ci z tego ze ciaza bylaby młodsza skoro zarodek nie może się juz pojawić bo Ty przecież juz go widzialas ???przecież nie bawi się z Wami w chowanego. ..co innego jakbyś nie widziała a Ty widziałaś twierdzisz ze byl a teraz ze masz nadzieje ze się pojawi i ze ciąża młodsza
On jak byl to powinien byc i tyle.ehhh
 
Do góry