reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znikający zarodek?

reklama
NeSSi ale to takie wchloniecie ze nie ronilas tak?
No masz rację tak jak piszesz ze beta dalej może rosnąć
Nie, nie roniłam. To się wtedy nazywa poronienie chybione .. Zarodek się rozpadł i wchłonął ale trofoblast, pęcherzyk rozwijają się dalej puste. - Nie mylić z pustym jajem płodowym. Tylko u mnie nie było serduszka. Beta rosła prawidłowo ... podejrzewali mi ciążę pozamaciczną, bliźniaczą ...cuda wianki. Ciąża zakończona w 8tc poprzez łyżeczkowanie.

''Jest to obumarcie jaja płodowego, po którym nie nastąpiło wydalenie obumarłego płodu w okresie 8 tygodni. Poronienie chybione - ma miejsce gdy mimo, że zarodek nie żyje, to ciąża trwa nadal. Obumarły płód może pozostawać w macicy przez kilka tygodni, nawet miesięcy. Macica przestaje się powiększać, ale jej szyjka pozostaje ściśle zamknięta. Wyniki testów ciążowych mogą być niepewne przez kilka tygodni po obumarciu płodu.''
 
Olcia, ty piszesz do mnie jedno, a każdy lekarz mowi co innego. Moja lekarka twierdziła, ze jest serduszko, druga lekarka powiedziała, ze sa dwa jajeczka, ale obydwa puste, trzecia cos jeszcze innego. W internecie również sie dużo naczytałam (wiem, internet internetem, nie powinnam tego brać na poważnie, ale jednak sie przejmuje), denerwuje sie tym wszystkim, dlatego wybacz, ze podaje rożne "wersje". Po prostu rozważam każda możliwość, bo pragnę tego, zeby wszystko potoczyło sie dobrze ;)
 
Takiej wersji nie podalas napisałaś ze jeden lekarz mowil ze serduszko jest a drugi ze nie ma nic..
Wybacz ale pierwszy raz się spotykam z czymś takim
Zmien lekarza na jakiegoś porządnego bo z tego co piszesz to jakieś straszne konowaly jak można ciąży nie umieć rozpoznać ?:/
Jeden to drugi tamto dziwne. ...
Chyba ze mówią co widzą poprostu
Tamta widziala a druga nie bo coś się stało. .odpukać. .
Powinnaś miec zdjęcia z tyg usg ja mam od ziarenka
Wtedy byśmy widziały jak to wygląda.


Idz lepiej jak najszybciej na to usg
Do faceta idz.
Niech zrobi Ci porządne usg i zobaczy co tam się dzieje w środku. ..
A na pewno coś jak widziałaś serduszko a potem nic
Bo serce widziałaś przed tym krwawieniem a po puste jajo tak??
Ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego nawet w tak niskiej ciąży wiec wiem ze wariujesz
Ja bym latala od lekarza do lekarza azby mi coś sensownego powiedział bo bym w nocy spać nie mogła
Przy takiej becie jak masz jak jest zarodek to nie ma takiej siły żeby go widać nie było.
Czytalas wypowiedź NeSSi??
Ja Ci życzę jak najlepiej
I czekam na dobre wieści
 
Ostatnia edycja:
"dzieci sie biorą za robienie dzieci" XD wybaczcie, ze nie jestem znawczynią wszystkich tematów świata i ze zasugerowałam sie jakaś strona w internecie która podała mi termin na 16 :) pisze tylko to co słyszałam od rożnych lekarzy, nie ode mnie zależy ich opinia, wiec serio Zuzik, oszczędź sobie takich komentarzy. Nie wiem co przeżyłaś, ale uwierz ze jest mi cieżko i nie życzę ci tego co ja teraz przeżywam, wiec po prostu serio sobie oszczędź
 
reklama
Do góry